Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi. W sieci pojawił się teledysk promujący produkcję
Irmina Jach
Irmina Jach 16.01.2022 09:24

Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi. W sieci pojawił się teledysk promujący produkcję

Małgorzata Rozenek
Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek będzie gwiazdą najnowszego filmu Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia". W sieci właśnie pojawił się teledysk promujący produkcję. Nie zabrakło w nim odważnych ujęć z udziałem żony Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek, która obecnie robi karierę przede wszystkim jako internetowa celebrytka, zasłynęła dzięki prowadzeniu programu "Perfekcyjna pani domu". Następnie można było oglądać ją między innymi w "Projekcie Lady" i "Iron Majdan".

Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi

Od kilku tygodni gwiazda wypoczywa z rodziną w Azji, dokumentując podróż w mediach społecznościowych. Okazuje się, że egzotyczne wakacje są nagrodą za ciężką pracę na planie filmowym. Małgorzata Rozenek wystąpi w filmie Patryka Vegi.

Produkcja "Miłość, seks i pandemia" zadebiutuje na kinowych ekranach już w lutym. Materiały prasowe wskazują, że będzie przeznaczona raczej dla pełnoletnich widzów. Niedługo przed premierą w sieci pojawił się kontrowersyjny teledysk.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

W klipie wystąpiła między innymi Małgorzata Rozenek. Debiutująca aktorka wzięła udział w kilku gorących scenach. Celebrytka wcieliła się w rolę niezaspokojonej fotografki Nory, która obdarza swojego partnera namiętnymi gestami.

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki

Na planie nie zabrakło scen gorących pocałunków, co nie spodobało się niektórym fanom gwiazdy. Małgorzata Rozenek, która na co dzień jest żoną Radosława Majdana, została skrytykowana. Internauci nie mieli dla niej litości.

"Pani Małgosiu, naprawdę?", "Uwielbiam panią, ale ta rola stanowczo na nie", "Żenada level master", "Jak przystało na lady...", "Dno polskiego show-biznesu osiągnięte" - to najłagodniejsze z komentarzy, które pojawiły się na profilu celebrytki.

- Chyba tylko zdesperowani ludzi godzą się na granie u najżałośniejszego polskiego reżysera. Po co to pani, mało ludzi jeździ po pani i krytykuje? Na własne życzenie robić sobie coś takiego, to naprawdę niepojęte - napisała bardziej bezpośrednia fanka.

Małgorzata Rozenek nie pozostała bierna. Postanowiła bronić swojej decyzji. - Największą odwagą w życiu jest pozwalanie sobie na realizacje marzeń bez leku przed oceną ludzi. Każdego dnia niesprawiedliwie mnie się ocenia, to jeszcze mam sobie odmawiać realizowania marzeń? Nigdy - skwitowała. Słusznie?

Rozenek
YouTube/Kubanczyq
Rozenek
YouTube/Kubanczyq

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]