Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazdy na premierze filmu "Miłość, seks i pandemia". Pozowali w ważnej sprawie, mamy zdjęcia
Monika Majko
Monika Majko 01.02.2022 21:04

Gwiazdy na premierze filmu "Miłość, seks i pandemia". Pozowali w ważnej sprawie, mamy zdjęcia

premiera
Goniec.pl

We wtorkowy wieczór w jednym z warszawskich kin odbyła się premiera nowego filmu w reżyserii Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia". Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada polskich gwiazd, w tym odtwórczynie głównych ról - Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Zborowska i Anna Mucha. W trakcie wydarzenia celebryci wsparli trwający protest pracowników zakładów Solaris.

Nowy film Patryka Vegi wzbudza ogromne zainteresowanie, nie tylko ze względu na gwiazdorską obsadę. Reżyser znany jest z zamiłowania do podejmowania kontrowersyjnych tematów, a jego dotychczasowe filmy zbierały wiele skrajnych opinii. Wszystko wskazuje na to, że tak samo będzie również w przypadku najnowszego obrazu.

Premiera filmu "Miłość, seks i pandemia"

Oficjalna premiera filmu "Miłość, seks i pandemia" odbyła się 1 lutego 2022 roku w Warszawie. Do polskich kin nowa produkcja w reżyserii Patryka Vego trafi w piątek, 4 lutego br.

Na czerwonym dywanie nie zabrakło celebrytów i gwiazd polskiego kina, które chętnie pozowały do zdjęć. Wśród nich znaleźli się również i tacy, którzy tę chwilę postanowili wykorzystać, by wesprzeć trwający od tygodnia strajk generalny w zakładach Solaris w Wielkopolsce.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Firma, która notuje ogromne zyski (ponad 100 mln złotych za ostatni rok), chce, aby robotnicy z 15 latami doświadczenia godzili się na stawki tylko trochę przewyższające 3000 złotych na rękę. Nie możemy dłużej tego akceptować - przekazano na stronie internetowej zbiórki na rzecz funduszu dla pracowników i pracownic Solarisa.

Wsparcie dla strajkujących okazali m.in. dziennikarka i aktywistka Maja Staśko oraz aktor Michał Kurek. Wcześniej publicznie strajk generalny pracowników i pracownic Solarisa poparła także reżyserka Agnieszka Holland.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec.pl