Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dziś w tv mecz Brazylia - Serbia, a do tego przebój Patryka Vegi i nowy serial w TVP. Co obejrzeć w czwartek?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.11.2022 02:30

Dziś w tv mecz Brazylia - Serbia, a do tego przebój Patryka Vegi i nowy serial w TVP. Co obejrzeć w czwartek?

Dziś w tv, pilot
Joshua Hoehne/Unsplash

Dziś w tv jeden z najciekawszych meczów fazy grupowej - Brazylia zmierzy się z Serbią. Obejrzeć można będzie też kontrowersyjny przebój Patryka Vegi oraz nową propozycję serialową TVP o hiszpańskiej królowej. Silnych emocji, ale i wiele humoru dostarczy nam natomiast francuski hit "Taxi 3".

Dziś w tv mecz mundialu 2022 w Katarze: Brazylia - Serbia

Mundial 2022 trwa w najlepsze, a ogromnych wrażeń dostarczy kibicom z pewnością jedno ze spotkań grupy G. Mistrz świata z 2002 r. Brazylia zmierzy się z Serbią, która wielokrotnie udowadniała, że potrafi być wymagającym rywalem. Jak zakończy się to spotkanie? Podczas tegorocznych mistrzostw przyzwyczailiśmy się już do tego, że nic nie jest pewne na 100%.

Mecz piłki nożnej Mundial 2022 w Katarze. Brazylia - Serbia - TVP1, godz. 19:50

Dziś w tv "Taxi 3"

Trzecia część przebojowej serii powstałej pod okiem twórcy "Leona zawodowca" Luca Bessona. Tym razem Daniel Morales ze swoją zadziwiającą taksówką trafi na trop wysoce nieszablonowych gangsterów ubranych w stroje Świętego Mikołaja. Francuski hit z pewnością dobrze nastroi nas na zbliżające się Boże Narodzenie!

"Taxi 3" - TV Puls, godz. 20:00

Dziś w tv "Izabela, królowa Hiszpanii"

Nowa telenowelowa propozycja od TVP opowiada o jednej z najważniejszych monarchiń XV w. Fabuła utkana licznymi intrygami trzyma w napięciu już od pierwszych minut każdego odcinka. Aż dziw, że to wszystko zdarzyło się naprawdę! Więcej na temat serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" przeczytacie >>TUTAJ<<

"Izabela, królowa Hiszpanii", odc. 4 - TVP2, godz. 21:55

Dziś w tv "Polityka"

Patryka Vegę można kochać lub nienawidzić - nie ma nic pośrodku. Reżyser ponownie sięgnął po kontrowersyjny temat i swoim filmem skomentował obecną sytuację polityczną w kraju. Twórca rysuje obraz pełen moralnego zepsucia i niekompetencji. Czy fabule daleko do rzeczywistości? Trzeba przekonać się samemu.

"Polityka" - TVN, godz. 22:45

Artykuły polecane przez Goniec.pl: