Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Mucha jako matka Patryka Vegi. Aktorka przeszła ogromną metamorfozę do filmu. To będzie jej najlepsza rola?
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 12.08.2022 10:23

Anna Mucha jako matka Patryka Vegi. Aktorka przeszła ogromną metamorfozę do filmu. To będzie jej najlepsza rola?

Anna Mucha
(fot. instagram.com/taannamucha)

Anna Mucha przeszła ogromną metamorfozę do nowej roli w filmie Patryka Vegi. W filmie "Niewidzialna wojna" aktorka wcieli się w matkę reżysera. Na plakacie promującym najnowszą produkcję ciężko rozpoznać Magdę z "M jak miłość". Czy to będzie jej najlepsza rola?

Anna Mucha - metamorfoza

Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Mimo że zagrała w wielu filmach, to nie ma co ukrywać, że największą sławę zyskała dzięki roli Madzi w "M jak miłość". Aktorka jednak występowała w takich głośnych produkcjach jak "Chłopaki nie płaczą", "W rytmie serca, czy "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Od jakiegoś czasu Annę Muchę można oglądać w filmach Patryka Vegi i to właśnie do najnowszego filmu tego reżysera, aktorka przeszła ogromną metamorfozę.

W "Niewidzialnej wojnie" serialowa Magda zagra matkę reżysera. Aktorka zaprezentowała na Instagramie plakat, na którym widzimy ją w nowym wcieleniu. Anna Mucha ma krótkie włosy i wystylizowana jest na lata 80. Aktorka szczerze przyznała, że ta rola to było jedno z najtrudniejszych wyzwań zawodowych.

"Stresuję się potwornie (...) może dlatego, ze znam Mamę Patryka… i jest NAJCUDOWNIEJSZĄ MAMĄ pod słońcem (no może poza moją 😉) i było to prawdziwe wyzwanie aktorskie. Tak bardzo mi zależy na tym, żeby tego nie spiep***" - napisała na swoim profilu.

Trzeba przyznać, że przemiana Anny Muchy jest spektakularna. Często zdarza się, że rola, do której aktorzy przechodzą wielką metamorfozę (niekoniecznie upiększającą) jest ich najlepszym wcieleniem! Czy tak będzie w przypadku Magdy z "M jak miłość"? Przekonamy się we wrześniu w kinach.

"Niewidzialna wojna" - Patryk Vega nakręcił autobiografię

"Niewidzialna wojna" czyli najnowszy film Patryka Vegi opowiada o nim samym. Produkcja ma być zwieńczeniem polskiego etapu w jego karierze.

- Nie jest to pomnik mojej osoby, czy gloryfikacją. To film o walce między ciemnością a światłem w moim życiu. Pokazuje mechanizm zmagania się człowieka z mrokiem. To historia o podnoszeniu się z upadków. Czułem, że chcę zamknąć taką historią pewien rozdział w swoim życiu - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Niewidzialnej wojny":

Artykuły polecane przez Goniec.pl: