Rozrywka.Goniec.pl

goniec.pl

Tadeusz Sznuk pożegnał się z widzami

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Niedawno „Jeden z dziesięciu” skończył się inaczej niż zwykle. Wszystko przez osobliwe pożegnanie Tadeusza Sznuka. Prowadzący zazwyczaj zapraszał widzów do oglądania kolejnego odcinka. Tym razem jednak podziękował uczestnikom oraz publiczności i oświadczył, że to koniec. Po tym w mediach pojawiło się wiele pytań.

Fani zaczęli się zastanawiać, czy pożegnanie zwiastuje zakończenie nadawania „Jednego z dziesięciu”. Tym razem okazało się, że to nie była nadinterpretacja słów prowadzącego. W rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski Tadeusz Sznuk przyznał, że sytuacja jest nieodgadniona.

Przyszłość „Jednego z dziesięciu” pod znakiem zapytania

Widzowie, którzy oglądali „Jednego z dziesięciu” w środę 21 kwietnia, nie ukrywali zdziwienia. Finał 124. serii popularnego programu dostarczył wielu emocji zwłaszcza, że przewagę niespodziewanie zdobył finalista, który jak dotąd miał najsłabszy wynik.

Na samej mecie jednak to emerytowany wojskowy wysunął się na prowadzenie. Ostatecznie pan Sebastian Witkowski pokonał swoich rywali i cieszył się zwycięstwem. Wszystko rozegrało się zaledwie kilka minut przed końcem emisji. Później natomiast nieoczekiwanie pojawiły się kolejne emocje – być może jeszcze większe.

[EMBED-243]

Tuż przed zakończeniem programu wrażeń tym razem dostarczył sam Tadeusz Sznuk. Prowadzący zazwyczaj żegnał się z widzami, zapraszając ich do oglądania kolejnej serii. W środę za to fani usłyszeli podziękowania za uczestnictwo i śledzenie losów zawodników. „I to koniec”, dodał jeszcze dziennikarz.

Nic dziwnego, że po takim zakończeniu widzowie wyrazili swoje zaniepokojenie. Zaczęli się zastanawiać, czy popularny teleturniej pojawi się jeszcze w Telewizji Publicznej. Oprócz tego w ramówce pojawiają się już tylko powtórki – brak premierowych odcinków.

Wiele niejasności w sprawie „Jednego z dziesięciu”

Wreszcie o całe zamieszanie związane z programem „Jeden z dziesięciu” został zapytany sam Tadeusz Sznuk. Prowadzący popularny teleturniej zgodził się odpowiedzieć na pytania dziennikarzy Wirtualnej Polski, którzy chcieli się dowiedzieć, czy widzowie mają się o co martwić.

W rozmowie z mediami Tadeusz Sznuk przyznał, że nie może nic powiedzieć ostatecznie. Przyznał jednak, że trudno mu odgadnąć zamiary Telewizji Polskiej. Dodał jeszcze, że jest gotowy do kontynuowania współpracy.

Jeszcze mniej optymistyczna była wypowiedź pracownika Euromedia TV, który przyznał, że rozmowy z TVP nie układają się najlepiej. Jak dodał, Telewizja Polska „postawiła takie warunki, które trudno zaakceptować”. Ostateczne deklaracje jeszcze nie padły.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Minister zdrowia podał wstępny termin zniesienia obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu

  • Lichtman ujawnił, co stało się na przedostatnim spotkaniu z Krawczykiem. Padła wyjątkowa prośba

  • Od 9 maja nowa zmiana w systemie szczepień na COVID-19

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Gwiazda zdradziła, co musi się stać, by było to możliwe
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jarosław Jakimowicz na wojnie z kolejną gwiazdą. Oczernił ją publicznie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Brzozowski twierdzi, że dotknęła go "spirala hejtu". Opowiedział o przykrych doświadczeniach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Ibisz zdobył się na ważne wyznanie dotyczące swojej żony. Do tego go nakłoniła
Czytaj więcej >
Mateusz Sidorek

Redaktor portalu Goniec.pl. Interesuje się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzył treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]