Rozrywka.Goniec.pl

Fot: Kapif / Instagram @badzmyrazem.tvp

Melanie C nie wystąpi na Sylwestrze z TVP. Stacja wydała specjalny komunikat

27 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Melanie C miała być największą gwiazdą podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" organizowanego przez Telewizję Polską. Piosenkarka w ostatniej chwili zrezygnowała, w sieci zamieszczając wytłumaczenie. Polski nadawca publiczny także posilił się na specjalny komentarz w tej sprawie.

"Sylwester Marzeń z Dwójką". Melanie C rezygnuje i wyjaśnia, dlaczego

A miało być tak pięknie. Początkowo na zakopiańskiej scenie obok sprawdzonego śpiewaka spod Białegostoku, miała wystąpić Dua Lipa. Gdy stało się jasne, że z tego śmiałego przedsięwzięcia została już tylko lipa, włodarze z Woronicza się wciąż się nie poddawali.

Rozesłali zaproszenia do drugorzędnych gwiazd, które dziwnym trafem jeszcze nie miały zarezerwowanego koncertu sylwestrowego. Okazało się, że "wolna" była członkini upadłego girlsbandu Spice Girls i udało się ją zakontraktować. Telewizja Polska znów mogła święcić samochwalcze triumfy, reklamując wydarzenie jako najlepsze w kraju.

Los bywa jednak okrutny i brytyjska wokalistka szybko się zreflektowała. Pomogli jej w tym internauci, którzy stanowili spory napór, by nie podejmowała się występu dla słynącej z wybiórczej rzetelności TVP. Melanie C im uległa, co wyjaśniła na swoim InstaStory.

- W związku z informacjami, na które zwrócono moją uwagę i które stoją w sprzeczności z moimi poglądami na temat popieranych przeze mnie grup społecznych, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce w noc sylwestrową – napisała.

"Sylwester Marzeń z Dwójką". TVP komentuje "występek" Melanie C

Organizator wydarzenia także postanowił wydać w tej sprawie wyrażający zdziwienie komunikat, w którym odniósł się do tej nieoczekiwanej decyzji.

- Melanie C jest jedną z wielu gwiazd tegorocznego "Sylwestra Marzeń z Dwójką", która przyjęła zaproszenie i podpisała kontrakt z Telewizją Polską. Swoją obecność potwierdziła w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności, w którym podkreśliła, że jest podekscytowana faktem, że Sylwestra spędzi w Zakopanem i będzie wspólnie z nami świętować powitanie Nowego Roku, a dziś – pod naciskiem internetowych komentarzy – niespodziewanie zrezygnowała z występu – odkrywczo obwieszczono, jednocześnie dodając:

Spółka z zaskoczeniem przyjęła informację o zmianie planów artystki. TVP przypomina, że Sylwester to koncert dla wszystkich, którzy chcą przywitać Nowy Rok przy dobrej zabawie. Zapraszamy 31 grudnia do Zakopanego i do TVP2 – podsumował polski nadawca na swoim oficjalnym profilu.

Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki tej niespełnionej współpracy widzowie "Sylwestra Marzeń z Dwójką" będą mogli skupić się na polskich wykonawcach. Oprócz obdarzonego anielskim głosem Zenona Martyniuka na scenie w Zakopanem pojawi się (jak zapowiadano) także wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej, Sara James. Czy i tym razem zaśpiewa w duecie z uzdolnioną matką?

Oprócz niej po raz enty wybrzmi nieśmiertelna "Miłość w Zakopanem" Sławomira i Kajry, przeboje niemającej matury studentki z Tajlandii , czyli Edyty Górniak i jej ukochanego syna, Allana , a także powracająca do show-biznesu, nieco zapomniana Marina Łuczenko-Szczęsna , śpiewająca niegdyś do kotleta Justyna Steczkowska, mało znana Maja Hyży i zespół Boys, którego lider uległ ostatnio pewnemu wypadkowi . Jak widać, zapowiada się równie wspaniale, choć bez Melanie C.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Sami swoi. Początek". Gwiazdorska obsada ujawniła, co dzieje się na planie filmu
Czytaj więcej >

Telewizja

Miliony Polaków włączą dziś TVN i Polsat. Od 20:00 same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Niebezpieczne sceny w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Kammel zrobił to na oczach widzów
Czytaj więcej >

Telewizja

"Klan" traci widzów. Izabela Trojanowska już zna przyszłość telenoweli
Czytaj więcej >

Telewizja

Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty sesji przedślubnej. Internauci ich ocenili
Czytaj więcej >

Telewizja

W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szykują się poważne zmiany? Na horyzoncie kolejne zwolnienia?
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Telewizja

Telewizja

Elżbieta Włodarska

Zacznie się już dzisiaj o 20:00. Te polskie hity przyciągną tysiące widzów przed telewizory
Czytaj więcej >
Telewizja

Irmina Jach

Ekipa "Nasz Nowy Dom" ma poważne problemy. Zwolnienie Katarzyny Dowbor to tylko początek
Czytaj więcej >
Telewizja

Irmina Jach

Tak wygląda grób Krzysztofa Pachuckiego rok po śmierci. Mamy nagranie
Czytaj więcej >
Telewizja

Irmina Jach

Rocznica śmierci Krzysztofa z "Rolnik szuka żony". Bogusia przeżyła trudne chwile
Czytaj więcej >
Telewizja

Kacper Kulpicki

Edward Miszczak zwolnił kolejną gwiazdę Polsatu. Znana aktorka znika z anteny
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

"Chłopaki do wzięcia". Marysia oczarowana romantycznym gestem Henia. Padły ważne słowa
Czytaj więcej >