Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > „Rodzinka.pl". Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat! [GALERIA]
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 02.06.2022 09:23

„Rodzinka.pl". Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat! [GALERIA]

Tak teraz wygląda uwielbiany Kacperek Boski z „Rodzinka.pl". Jutro będzie pełnoletni
TVP

Mateusz Pawłowski przed laty zdobył ogromną rozpoznawalność i sympatię widzów, wcielając się w postać Kacperka Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”. Od zakończenia serialu minęło trochę czasu i większość aktorów realizuje się w innych projektach.

O Mateuszu jednak jest dosyć cicho - jak zatem obecnie wygląda?

Tak teraz wygląda uwielbiany Kacperek Boski z „Rodzinka.pl". Jutro będzie pełnoletni

Mateusz Pawłowski urodził się trzeciego czerwca, a to oznacza, że już jutro obchodzić będzie swoje 18-ste urodziny. Jako uczeń trzeciej klasy liceum, wygląda zupełnie inaczej i właśnie dał obserwującym okazję, aby poznali go nieco lepiej. Zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy w zadawanie pytań, na które będzie odpowiadał.

Serial „Rodzinka.pl” jeszcze kilka lat temu należał do najchętniej oglądanych produkcji TVP. Niestety, gdy widzowie powoli przestawali śledzić losy rodziny Boskich, stacja zdecydowała o przerwaniu realizacji kolejnych odcinków.

Oczywiście dla części obsady były to fatalne wieści, ponieważ była bardzo ze sobą zżyta, ale dla większości aktorów popularny serial był trampoliną do dalszej kariery. Świetnie swoje pięć minut wykorzystali młodzi aktorzy - Michał Musiał, Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska. Dla popularnego Mateusza Pawłowskiego, czyli Kacperka, zakończenie serialu oznaczało koniec przygody z aktorstwem - przynajmniej na pewien czas.

„Rodzinka.pl". Tak teraz wygląda uwielbiany Kacperek Boski

Najmłodszy członek klanu Boskich co prawda zagrał w filmie „Dwie korony” i pojawił się w kilku popularnych programach, jednak nie przełożyło się to na karierę porównywalną do tych, które zrobiło jego serialowe rodzeństwo. Ostatni raz mogliśmy oglądać go telewizji w 2020 roku, przy okazji nagrań do programu Jaka to melodia?".

Teraz Pawłowski postanowił podzielić się w sieci tym, co u niego słychać oraz jak teraz wygląda. Następnie poprosił obserwujących o zadawanie mu pytań. Były dziecięcy aktor chętnie na nie odpowiadał, choć nie wszystkie dotyczyły serialu „Rodzinka.pl”, a niektóre dotykały sfery jego codziennego życia czy sytuacji osobistej.

Mateusz Pawłowski odpowiedział internautom, że obecnie jest uczniem trzeciej klasy liceum o profilu humanistycznym z przedmiotami okołoartystycznymi. Oprócz tego zdradził, że chętnie wróciłby na plan serialu, który dał mu popularność i nie wyklucza powrotu do aktorstwa. Zdradził również, czy utrzymuje kontakt z innymi aktorami z planu serialu.

- Z braćmi jest kontakt i oczywiście z Ludwikiem - odpisał, nawiązując do Tomasza Karolaka, który grał jego serialowego ojca.

Okazuje się też, że „Kacperkiem” aktor został również w życiu prywatnym, gdyż nazywali go tak zarówno znajomi, jak i nauczyciele w szkole.

Jak teraz wygląda Kacperek? Zobaczcie sami!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl