Rozrywka.Goniec.pl

Instagram.com twojatwarzbrzmiznajomo

Robert Janowski ujawnił, że gwiazdy ustawiły wyniki "Twoja twarz brzmi znajomo"

9 Listopada 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Już w najbliższy piątek odbędzie się finał 12. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jednym z finalistów jest Robert Janowski, który bez ogródek przyznał, że gwiazdy występujące w programie umawiały się, kto wygra każdy z odcinków. Widzowie mogą być wściekli.

Finał programu odbędzie się w wyjątkowo dziwnej atmosferze. Widzowie Polsatu ekscytowali się występami w programie przez kolejne odcinki aż do tego finałowego i przeżywali kolejne odpadnięcia z programu i dzielili radość ze zwycięzcami, a teraz okazało się, że wszystko było ustawione.

Robert Janowski, który z finałowym odcinku zmierzy się z Barbarą Kurdej-Szatan, Adamem Zdrójkowskim i Katarzyną Łaską, w rozmowie z JastrząbPost bez krępacji przyznał, że gwiazdy przed każdym odcinkiem umawiały się na to, kto go wygra.

- Dajmy spokój z tym kumoterstwem. Umówiliśmy się, że każdy wygra jeden odcinek. Przepraszamy państwa, że może wy – jako widzowie – chcieliście, aby to było inaczej. Czasami może rzeczywiście te nasze piątki były niesprawiedliwe. Ale nikt z nas nie ma o to pretensji - powiedział Janowski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Przypomnijmy, że według zasad programu, najpierw swoje punkty przyznają jurorzy, a następnie głosują sami uczestnicy. I to właśnie dzięki temu gwiazdy mogły umówić się, że każdy wygra jeden odcinek.

Jaki był tego powód? W ten sposób uczestnicy chcieli, by każdy z nich mógł przekazać 10 tys. złotych na wybrany cel charytatywny, bowiem to właśnie taki przywilej otrzymuje zwycięzca odcinka. Potwierdza to sam Janowski.

- Chcieliśmy, aby każdy stanął chociaż raz na środku i sam zdecydował, komu chce przekazać pieniądze. Tak więc sorry, jeśli nie spełniliśmy Waszych oczekiwań. Ale może chociaż trochę spełniliśmy w metamorfozach - przyznał.

Widzowie programu po tym wyznaniu są wyraźnie podzieleni. Jedni uważają, że program to zabawa, a cel jest szczytny, dlatego rozwiązanie przyjęte przez gwiazdy jest dobre i sprawiedliwe. Wielu jest jednak innego zdania i uważają, że skoro jest to konkurs z jurorami, to wygrywać powinien faktycznie najlepszy, a ustawianie wyników to robienie widzów w konia. A jakie jest wasze zdanie?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Nowy pomysł rządu. Nagrobki nie będą już należeć do rodziny?

  • Na złożenie wniosku o 300 plus na dziecko jest czas tylko do 30 listopada

  • Agata Duda otrzymała zaproszenie do udziału w akcji "Matki na granicę"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] pl

źródło: JastrząbPost

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >

Telewizja

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"
Czytaj więcej >

Telewizja

Marzena Kipiel-Sztuka przeszła przez piekło. Każda jej miłość kończyła się na cmentarzu
Czytaj więcej >

Telewizja

Metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz zaskoczyła fanów
Czytaj więcej >
Bartłomiej Cieślak

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat byłem redaktorem. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]