Rozrywka.Goniec.pl

Kadr z programu "Ranczo"/prod. TVP

"Ranczo". Tak dziś wygląda serialowa Wioletka. Magdalena Waligórska-Lisiecka zmieniła się nie do poznania

10 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

"Ranczo" bez wątpienia należy do najbardziej lubianych polskich produkcji i pomimo zakończenia serialu wciąż może poszczycić się wiernym gronem fanów, którzy wciąż nieśmiało liczą na kontynuację serii. Nie da się ukryć, że obok Kusego i Lucy jedną z bardziej charakterystycznych postaci była niezapomniana Wioletka, w którą wcielała się Magdalena Waligórska-Lisiecka. Jak teraz wygląda aktorka?

"Ranczo". Tak dziś wygląda Magdalena Waligórska-Lisiecka

Magdalena Waligórska-Lisiecka rolę w "Rancza " z pewnością może nazwać swoim największym sukcesem, choć na koncie ma również udział w takich produkcjach jak "Pianista" Romana Polańskiego, "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Aleks" i legendarny "Klan". W serialu "Ranczo" aktorka wcieliła się w postać ekscentrycznej barmanki, która pracuje w miejscowym pubie.

Prywatnie Magdalena Waligórska-Lisiecka nie jest aż tak kolorową postacią jak jej bohaterka z "Rancza ". Aktorka jest absolwentką krakowskiej szkoły teatralnej, którą ukończyła w 2007 roku. Prywatnie od lat związana jest z Mateuszem Lisieckim, z którym wychowuje dwójkę dzieci: syna Piotra oraz córkę Natalię.

W sobotę, 7 stycznia małżeństwo pojawiło w "Pytaniu na Śniadanie " i nie da się ukryć, że od czasów ostatniego "klapsa" na planie kultowego serialu aktorka znacznie się zmieniła. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z wizyty w TVP, na którym widać, jak ogromną metamorfozę przeszła w ostatnich latach. Oczywiście wierni fani aktorki nie są niczym zaskoczeni, gdyż od dawna regularnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym i zawodowym.

"Ranczo". Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli serialowa Wioletka, bardzo się zmieniła

Magdalena Waligórska-Lisiecka obecnie nadal realizuje się jako aktorka i niedawno wcieliła się w rolę Marii Konopnickiej w dokumencie TVP pt. "Maria Konopnicka - buntowniczka nie z wyboru". To było dla artystki szczególnym wyzwaniem, gdyż zwykle z fotela charakteryzatorskiego wstaje "piękniejsza", a tym razem została celowo "oszpecona" do roli, gdyż jej bohaterka była od niej o wiele starsza.

- [...] Najbardziej podobały mi się te ostatnie sceny, kiedy musiałam poddać się mocnej charakteryzacji. To było dla mnie ciekawe doświadczenie. Dotąd w pracy siadałam na fotelu charakteryzatora i wychodziłam piękniejsza, a tu na potrzeby produkcji musieli mnie postarzeć i nieco obrzydzić. Dorabiano mi plamy na twarzy i ukrywano brwi, żeby nie były zbyt wyraźne - zdradziła Magdalena Waligórska-Lisiecka w rozmowie z "Super Expressem". Jak wam się podoba przemiana aktorki? Czas jest dla niej łaskawy?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: SE.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty sesji przedślubnej. Internauci ich ocenili
Czytaj więcej >

Telewizja

W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szykują się poważne zmiany? Na horyzoncie kolejne zwolnienia?
Czytaj więcej >

Telewizja

"Klan" zniknie z anteny TVP? "Trzeba się cieszyć z tego co jest"
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz brutalnie szczerze o rozpadzie swojego małżeństwa. To dlatego stracił żonę
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard „Szczena” Dąbrowski opuścił ukochaną i syna. Wydało się, gdzie jest i co teraz robi
Czytaj więcej >

Telewizja

Karina z "Chłopaków do wzięcia" podbija Warszawę. Zaskakujące zdjęcie z hotelu
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Telewizja

Telewizja

Kacper Kulpicki

Edward Miszczak zwolnił kolejną gwiazdę Polsatu. Znana aktorka znika z anteny
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

"Chłopaki do wzięcia". Marysia oczarowana romantycznym gestem Henia. Padły ważne słowa
Czytaj więcej >
Telewizja

Kacper Kulpicki

"Sami swoi. Początek". Gwiazdorska obsada ujawniła, co dzieje się na planie filmu
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

Miliony Polaków włączą dziś TVN i Polsat. Od 20:00 same hity
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

Niebezpieczne sceny w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Kammel zrobił to na oczach widzów
Czytaj więcej >
Telewizja

Kacper Kulpicki

"Klan" traci widzów. Izabela Trojanowska już zna przyszłość telenoweli
Czytaj więcej >