Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Paulina Smaszcz znowu uderza w Cichopek i Kurzajewskiego? "Nie wnosisz już nic dobrego i jesteś rozczarowaniem"
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 26.09.2023 09:19

Paulina Smaszcz znowu uderza w Cichopek i Kurzajewskiego? "Nie wnosisz już nic dobrego i jesteś rozczarowaniem"

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek
Kapif

Paulina Smaszcz w najnowszym wpisie na Instagramie wzięła się za rozliczenia z ludźmi, którzy jej podpadli. Pisze o tych, którzy nie znają słów “dziękuję” i “wdzięczność”. W dodatku nazywa ich “ludźmi z plastiku”. Czyżby ponownie wzięła na celownik swojego byłego męża i jego ukochaną? 

Paulina Smaszcz wkracza w nowy etap życia

“Kobieta petarda” po raz kolejny podzieliła się przemyśleniami na Instagramie. Tym razem postanowiła opowiedzieć o swojej obecnej sytuacji życiowej. Prezenterka zamierza korzystać z życia na całego, wkracza w jego zupełnie nowy etap i ani myśli przejmować się opiniami innych na swój temat. 

- Niczego nie da się ukryć w szczerości. Niczego nie chcę ukrywać w tym spokoju. Nie ukryję bólu, ran, mijającego czasu, choroby, przeżyć, doświadczeń i rozczarowań – podzieliła się refleksjami z fanami. 

Paulina Smaszcz/Kapif
Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Paulina Smaszcz uderza w Kurzajewskiego i Cichopek?

W kolejnej części wpisu Paulina Smaszcz stała się jeszcze bardziej wylewna. Przyszedł czas na gorzkie podsumowania i rozliczenia z tym, którzy zawiedli. 

- Życie stworzyło nową Paulinę, która nie rozdaje już swojej energii byle komu, nie wspiera tych, którzy na to nie zasłużyli, nie jest 24h dla innych, a zapomina o sobie, nie promuje złych ludzi z plastiku, którzy nie znają słowa "dziękuję", "wdzięczność", "pamiętam, kim byłem (byłam)" – kontynuowała. Trudno nie odnieść wrażenia, że jej słowa odnoszą się do byłego męża i Katarzyny Cichopek

Dalej jest tylko ciekawiej. - Jak to dobrze, że umieć powiedzieć: »ciebie już nie chcę w swoim życiu, bo nie wnosisz już nic dobrego i jesteś rozczarowaniem«, a innym powiedzieć: »dziękuję, że jesteś i się sprawdziłeś. Dla ciebie będę na zawsze« - wylewnie zwierzała się użytkownikom sieci. 

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski/Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski/Intagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski/Kapif
Paulina Smaszcz/Kapif

Prezenterka w najnowszym wpisie na Instagramie poczyniła gorzkie refleksje i podsumowania

Prezenterka podsumowała też swoje przyjaźnie. Niestety, w tym obszarze również nie zabrakło przykrych podsumowań i wniosków. - Przyjaciół nie mierzy się długością znajomości, tylko najbardziej dotkliwym, dokuczliwym momentem, kiedy się zjawili, działali i zostali – napisała. 

Zdaniem prezenterki pomija się dziś ludzi wartościowych, tych którzy wyróżniają się mądrościom i odwagą. Wspiera się zaś tych zachowujących się nieetycznie. - Ktoś ciebie niszczy kłamstwem i manipulacją, ty udław go swoją szczerością, wtedy zamilknie, bo co do powiedzenia ma tchórz? (...) Mamy tylu wspaniałych naukowców, odkrywców, artystów, pisarzy, którzy mają do powiedzenia wspaniałe historie, wydarzenia. Są inspiracją, energią, tożsamością narodową, a media pokazują puste lale, podstarzałych pajaców, ludzi bez moralności i kręgosłupa, bo dobrze się klikają – podsumowała.