Rozrywka.Goniec.pl

YouTube.com/philwil28

Niemiecka dziennikarka niemal zemdlała w programie na żywo. Pomógł jej polityk

18 Lutego 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Dziennikarka podczas wizyty w stacji NTV zemdlała w czasie programu na żywo. Wcześniej widzowie byli świadkami dziwnego zachowania dziennikarki. W porę problemy zdrowotne kobiety zauważył siedzący obok niej drugi z gości. Zdążył ją złapać, zanim prezenterka osunęła się z krzesła na ziemię.

Niecodzienne sceny w programie na żywo miały miejsce u naszych zachodnich sąsiadów. NTV to niemiecka stacja, która za sprawą omdlenia dziennikarki Clary Pfeffer jest na ustach wszystkich.

Prezenterka została zaproszona do programu w formie gościa. Bardziej niż jej wypowiedź, uwagę widzów przykuło dziwne zachowanie kobiety. Szybko okazało się, że to jedynie wstęp do poważniejszych problemów.

Dziennikarka zemdlała w programie na żywo

Mamrotanie, przewracanie oczami i dziwne miny, a w końcu osuwanie się z krzesła. To sceny, jakich świadkami byli widzowie niemieckiej stacji NTV. Clara Pfeffer została zaproszona, by wziąć udział w dyskusji na temat obowiązkowego szczepienia przeciw COVID-19.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Dyskusja w programie na żywo szybko zeszła na drugi plan. W centrum zainteresowania znalazła się bowiem Clara Pfeffer. Dziennikarka powiedziała zaledwie kilka zdań i zaczęła zachowywać się dziwnie.

Nie była w stanie sformułować zdania. Trudno było zrozumieć wypowiadane przez nią słowa. W pewnym momencie jej wzrok stał się rozbiegany, a same oczy zostały przez dziennikarkę otwarte wyjątkowo szeroko.

Polityk pomógł prezenterce

Polityk siedzący 15 lutego w studio NTV obok Clary Pfeffer zauważył, że dzieje się coś niedobrego. Nie tylko widzowie zwrócili uwagę, że dziennikarka zaczęła osuwać się na krześle i w ratunkowym geście złapała się stołu, przy którym siedziała, by móc zachować równowagę.

Polityk Sepp Müller postanowił pomóc dziennikarce, która wydawała się tracić kontrolę nad swoim ciałem. Mężczyzna wstał ze swojego miejsca, podszedł do prezenterki i złapał ją, zanim ta upadła na podłogę.

Wszystko działo się w programie na żywo. Kamera bardzo szybko skierowana została na prowadzącego program. Widzowie nie wiedzieli, co stało się z dziennikarką. Clara Pfeffer zamieściła na swoim koncie na Twitterze wpis na temat obecnego stanu zdrowia.

"Czuję się lepiej"

Dziennikarka nie postanowiła skomentować swój niecodzienny występ przed kamerą w programie na żywo. Podziękowała za wszystkie wiadomości, które dostała w związku z problemami zdrowotnymi, których świadkami były tysiące widzów NTV.

- Bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości i życzenia powrotu do zdrowia! Czuję się już znacznie lepiej i zamierzam teraz odpocząć. A w przyszłości zamierzam jeść porządne śniadania przed wczesnym startem - napisała na Twitterze Clara Pfeffer.

Zwróciła się również bezpośrednio do polityka, który jej pomógł. - Specjalne podziękowania również dla @mueller_sepp, naprawdę zareagowałeś świetnie - dodała.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Czwartkowa wichura zniszczyła dom gwiazdy TVN. Ola Żuraw pokazała skalę zniszczeń

  • Doda opublikowała w sieci niemal nagie zdjęcie. Tak świętowała urodziny

  • GIS ostrzega. Wady w kilkunastu suplementach diety

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: goniec.pl, onet.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]