Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niebywałe, jak wyglądała Teresa Lipowska w wieku 26 lat. Zdjęcie jest hitem
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 29.09.2023 08:47

Niebywałe, jak wyglądała Teresa Lipowska w wieku 26 lat. Zdjęcie jest hitem

Teresa Lipowska
KAPiF

Teresa Lipowska znana jest widzom głównie z roli w kultowym serialu “M jak miłość”. Wielu fanów aktorki z pewnością zastanawia się, jak wyglądała w młodości. W sieci możemy znaleźć kilka kadrów z jej młodości, a jedno ze zdjęć przedstawia 26-letnią gwiazdę. Wyglądała olśniewająco.

Teresa Lipowska to gwiazda kultowego "M jak miłość"

Teresa Lipowska to gwiazda kultowego serialu “M jak miłość”, w którym występuje już od 23 lat. Wciela się tam w postać Barbary Mostowiak, a po śmierci serialowego męża stanęła na czele wielopokoleniowej rodziny. Jak na razie aktorka nie zamierza żegnać się z serialem. - Odejdę, kiedy serial się skończy - wyjawiła w jednym z wywiadów i raz na zawsze zdementowała plotki. Jak wyglądała Lipowska w wieku 26 lat?

Wiadomości TVP nie odpuszczają Agnieszce Holland. Danuta Holecka zmieniła minę w sekundę

Zawirowania miłosne Teresy Lipowskiej

Teresa Lipowska znalazła idealnego męża, ale dopiero za drugim razem. Pierwszy bowiem nie potrafił dochować jej wierności. Mowa o Aleksandrze Lipowskim, którego poznała na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Aktorka była w nim zakochana po uszy, ale szybko tego pożałowała. - Znudziłam mu się. Później zorientowałam się, że jemu po prostu wystarczała miłość na krótko. Po mnie miał jeszcze pięć żon - wyznała Teresa Lipowska w jednym z wywiadów.

Szczęście odnalazła u boku Tomasza Zaliwskiego. - Zaczął mnie otaczać parasolem opieki, podziwu, bardzo delikatnie. To nie była szalona miłość natychmiast, bo byłam kompletnie załamana, zduszona. On był przystojny, szarmancki, to mnie ujęło, bardzo się mną opiekował. Zaczęłam powolutku dojrzewać do tego - zdradziła w programie “Lustro”. Ukochany gwiazdy odszedł w 2012 roku.

Jak wyglądała Teresa Lipowska w wieku 26 lat?

Teresa Lipowska jest związana z “M jak miłość” już od 23 lat, ale karierę aktorską zaczęła dużo wcześniej. Wystąpiła w produkcjach takich jak “Noce i dnie”, “Rodzina Połanieckich”, “Rzeczpospolita babska” czy filmie “Tato” z Bogusławem Lindą.

W sieci możemy znaleźć sporo fotografii aktorki z jej młodości. Na jednym ze zdjęć widzimy Lipowską w wieku 26 lat. Kadr pochodzi z 1963 roku, czyli ma już 60 lat. Aktorka wygląda na nim oszałamiająco. Elektryzuje spojrzeniem i zachwyca elegancją.