Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje brat Sharon Stone. Gwiazda opublikowała smutne nagranie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.02.2023 18:23

Nie żyje brat Sharon Stone. Gwiazda opublikowała smutne nagranie

Rodzinna tragedia Sharon Stone. Gwiazda opublikowała w sieci rozrywające nagranie
Instagram: @sharonstone

Sharon Stone, popularna aktorka znana z tak kultowych produkcji, jak "Nagi instynkt", "Szybcy i wściekli", czy "Kula", poinformowała w mediach społecznościowych o tragedii, jaka spotkała jej rodzinę. 65-letnia pożegnała swojego młodszego brata.

Nie żyje brat Sharon Stone. Gwiazda jest załamana

Patrick Joseph Stone, młodszy brat Sharon Stone, nie żyje. Aktorka potwierdziła informację o jego śmierci w opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu, w którym wspomniała nie tylko o zmarłym bracie, ale również o jego synku, który odszedł dwa lata wcześniej.

Patrick Joseph Stone miał 57 lat. Jako pierwsza o jego śmierci poinformowała jego żona. Według koronera, cytowanego przez portal TMZ, brat gwiazdy zmarł z powodu choroby serca.

- Czuję, jakby moje serce zostało wyrwane z piersi. Patrick dołączył do naszego słodkiego Rivera około 3:30 rano. Nie wiem, co jeszcze powiedzieć, on był całym moim światem — napisała w mediach społecznościowych w niedzielę 12 lutego życiowa partnerka Stone'a.

Smutne doniesienia niedługo później potwierdziła popularna siostra zmarłego Sharon Stone. Aktorka w nagraniu opublikowanym na Instagramie w poniedziałek łamiącym się głosem ujawniła, że przyczyną śmierci jej brata był zawał serca.

- Tak, to mężczyzna, który był ojcem Rivera, którego straciliśmy w zeszłym roku, gdy miał 11 miesięcy. Pozostawił żonę Tashę, syna Huntera i córkę Cailee — powiedziała zdruzgotana gwiazda. Na nagraniu doskonale widać, jak bardzo poruszyło ją nagłe odejście młodszego brata.

Sharon Stone opublikowała poruszające nagranie

Sharon Stone podziękowała przy okazji wszystkim, którzy okazali jej wsparcie w okresie "olbrzymiego smutku", dodając, że w ciągu ostatnich kilku lat jej rodzina poniosła ogromne straty. Krótko po opublikowaniu nagrania aktorka udostępniła w sieci jeszcze dwa zdjęcia: na pierwszym obejmuje młodszego brata, a na drugim znajduje się sam Patrick Joseph Stone. Kolejne fotografie zmarłego z jego bliskimi zamieściła na Instagramie.

Samo nagranie Sharon Stone zakończyła, dziękując za miłość i wsparcie. W opisie filmu gwiazda zadedykowała zmarłemu bratu jeszcze kilka kolejnych słów. W ciągu kilku godzin nagranie skomentowało kilkanaście tysięcy fanów i przyjaciół Sharone Stone, w tym Hilary Swank, Jeremy Renner, Sharon Osbourne i Octavia Spencer.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: Nie żyje