Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Na scenę nagle weszła 11-letnia córka słynnego muzyka. Chwilę później fanów zamurowało
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.09.2023 21:35

Na scenę nagle weszła 11-letnia córka słynnego muzyka. Chwilę później fanów zamurowało

Koncert Andrea Bocelli z córką
kadr z filmu na kanale YouTube @ Kurt Ludlow

Andrea Bocelli jest nie tylko wziętym muzykiem, ale także oddanym i kochającym ojcem. Nie dziwi zatem, że podczas jednego z koncertów na scenę poprosił swoje 11-letnie dziecko. Wzruszające nagranie, na którym Andrea Bocelli śpiewa razem z córką, zostało skomentowane przez niebojących się odważnych porównań internautów. 

Ile dzieci ma Andrea Bocelli?

Andrea Bocelli w trakcie małżeństwa ze swoją pierwszą żoną, Enricą Cenzatti, spowił dwóch synów. Amosa i Matteo w genach odziedziczyli nie tylko znakomity słuch, ale także muzyczny talent po włoskim tenorze. Amos w 2018 roku tytułem magistra spuentował naukę z zakresu inżynierii aeronautyki i lotnictwa, a jego starszy brak zgłębiał tajniki wokalu na prestiżowym Instituto Superiore di Studi Musicali L. Boccherini. 

Andrea Bocelli co jakiś czas zaprasza na scenę swoich dorosłych synów. Matteo dobrze radzi sobie także w karierze solowej. 25-latek na trasie promującej swój debiutancki album nie ominie także Polski. Syn Andrea Bocelli wystąpi w naszym kraju 11, 14 i 15 października. 

Andrea Bocelli w związku z rozwojem samodzielnej kariery pierworodnego postanowił w zgodzie z tradycją namaścić na muzyczną gwiazdę także swoją córkę. W jakich okolicznościach wystąpiła u boku sławnego ojca?

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Andrea Bocelli zaprosił dzieci do współpracy nad płytą

Andrea Bocelli wychował dwóch dorosłych synów, lecz teraz jego "oczkiem w głowie" jest 11-latka o imieniu Virginia. To owoc miłości do drugiej żony tenora, Weroniki Berti. 

- Zawsze przychodziło mi to naturalnie, ale teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, staram się angażować wszystkich członków rodziny, nawet małą Virginię, która ostatnio zaczęła pobierać lekcje gry na pianinie - z entuzjazmem opowiadał w Vivie Andrea Bocelli. 

Andrea Bocelli nie rzucał tych słów nadaremno. Wydał album pt. "Rodzinne święta", w którym zaśpiewał nie tylko z Matteo, ale także wspomnianą Virginią. Małoletnia córka Andrea Bocelli towarzyszyła tacie na jednym z biletowanych koncertów. Publiczność zauroczyła autorskim wykonaniem popularnego utworu "Hallelujah". Co na temat wzruszającego momentu na wielkiej scenie napisali internauci?

Andrea Bocelli zaśpiewał z córką. Internauci zachwyceni

Nagranie ze wspólnego występu Andrea Bocelli i córki Virginii obiegło sieć w mgnieniu oka. W mediach społecznościowych zaroiło się od komplementów nie tylko dla pomysłodawcy, ale także jego utalentowanej latorośli znakomicie wpisującej się w to muzyczne widowisko. 

"Magiczny występ. Ich harmonia jest niesamowita", "Mają głosy z nieba, jak anioły", "Można ich słuchać całymi dniami, przynoszą spokój", "To anioły, których ziemską misją jest śpiewać dla ludzi" - pisali zauroczeni użytkownicy sieci. Podzielacie ich podziw?

Źródło: Viva

Tagi: koncert Muzyka