Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sanah dała wielki koncert na PGE Narodowym. Niespodziewanie na scenie pojawił się Tomasz Kot
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 23.09.2023 13:17

Sanah dała wielki koncert na PGE Narodowym. Niespodziewanie na scenie pojawił się Tomasz Kot

Sanah, Tomasz Kot
Kapif/ screen koncert Sanah

Ostatnio uwielbiana przez Polaków Sanah dała wielki koncert na PGE Narodowym. Nie wszyscy być może wiedzą, że wokalistka nagrała piosenkę ("Jestem twoją bajką") do nowej wersji “Akademii Pana Kleksa”. Podczas wydarzenia zaśpiewała jej cover. W pewnym momencie na scenie dołączył do niej odtwórca głównej roli w filmie, Tomasz Kot. Publiczność oszalała z zachwytu.

Sanah dała niezapomniany koncert na PGE Narodowym

W piątek 22 września miało miejsce wielkie wydarzenie na polskiej scenie muzycznej. Znana i uwielbiana Sanah wystąpiła na PGE Narodowym i jako pierwsza w historii Polka wyprzedała na nim całą pulę biletów. Na jej koncert przybyło aż ponad 60 tys. fanów, a artystka przygotowała dla publiczności wiele wspaniałych niespodzianek. 

Sanah bardzo intensywnie rozwija swoją karierę muzyczną. Nagrywa kolejne przeboje plasujące się na szczytach list przebojów, stworzyła świetnie sprzedający się album, gdzie wystąpiła z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej tj. Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło czy Grzegorz Turnau, a także nie boi się eksperymentować, wykonując poezję śpiewną w nowych aranżacjach. To wszystko przyniosło jej ogromną popularność. Piosenkarka stała się jedną z czołowych wokalistek na polskim rynku muzycznym. Nic więc dziwnego, że na jej piątkowy koncert przybyły tłumy. Widowisko było bardzo zróżnicowane pod względem zarówno muzycznych, jak i artystycznym. 

Skandal z udziałem księży. Biskup napisał list: "My, kapłani czujemy się zbici"

W trakcie koncertu nie zabrakło wielu niespodzianek

W trakcie show Sanah zapraszała na scenę kolejnych gości – u jej boku zaprezentowali się m.in. Dawid Podsiadło i Muniek Staszczyk. Największym jednak zaskoczeniem było pojawienie się Tomasza Kota w kostiumie Pana Kleksa. W pewnej chwili Sanah powiedziała do mikrofonu: “40 lat pana, panie profesorze, nie było”. Wtem na scenie zjawił się Tomasz Kot i odpowiedział: "Dokładnie, była potrzeba, żeby wrócić, potrzeba, żeby poruszyć na nowo dziecięcą wyobraźnię. A wszystko to dzięki Sanah!". 

Sanah i Tomasz Kot wspólnie wykonali cover do nowej Akademii Pana Kleksa

Tomasz Kot i Sanah zaśpiewali wspólnie utwór “Jestem twoją bajką”, który w oryginale wykonywała Zdzisława Sośnicka. Nowa wersja przygód Pana Kleksa trafi do kin już niebawem, a tymczasem wykon piosenkarki i aktora spotkał się z bardzo ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem. Publiczność wprost oszalała z zachwytu. “Było cudownie! Kocham tę piosenkę w ich wykonaniu”; “Absolutnie jestem w tym zakochany”; “Niesamowity koncert” – pisali użytkownicy mediów społecznościowych. 

Koncert wokalistki na pewno zapisze się na kartach historii polskiej sceny muzycznej i w sercach mnóstwa fanów piosenkarki. Podczas całego wydarzenia doszło jedynie do małej wpadki, kiedy Sanah dostała kwiatami w twarz. Na szczęście nic się nikomu nie stało. 

Sanah została odrzucona w "Mam Talent"
niebieski tekst goniec.pl na białym tle
[II-51]
Sanah wyznała w najnowszym wywiadzie, że ma za sobą kilka porażek w występach w talent show dla wokalistów. 23-latka starała się nawet dostać do brytyjskiej wersji "Mam Talent". Dziś cieszy się, że zaistniała nie dzięki udziałowi w programie, a własnym kompozycjom.Sanah to wokalistka, która w ostatnich miesiącach bije rekordy popularności. Nowa gwiazda polskiej sceny muzycznej zanim zawojowała stacje radiowe musiała przejść prawdziwą szkołę życia. Okazuje się, że 23-latka wielokrotnie próbowała swoich sił w talent show, jednak nigdy nie udało jej się podbić serc jurorów.
Czytaj dalej
Sanah ofiarą oszustwa. Twarze gwiazd wykorzystywane do promocji tajemniczej platformy
Tadla Sanah
Coraz więcej mówi się o kryptowalutach i tym, że w przyszłości będą podstawą gospodarki każdego państwa. Choć mało kto wie, w jaki dokładnie sposób funkcjonuje rynek kryptowalut, wiele osób decyduje się w nie zainwestować. Niestety i tu pole dla oszustów jest ogromne. Tym razem postać znanej piosenkarki Sanah została wykorzystana do promocji platformy, która rzekomo może uczynić milionera z każdego. Oczywiście jest to oszustwo, którego trzeba unikać za wszelką cenę. Szereg innych gwiazd i instytucji padł w ostatnim czasie ofiarą oszustw związanych z kryptowalutami. Wiele osób natrafia na tajemnicze linki i e-maile, które obiecują szybki zarobek poprzez wejście na rynek kryptowalut. Niestety, większość z nich jest oszustwem, w którym udział może zakończyć się fatalnie. Tym razem do promocji oszustwa wykorzystano Sanah.Kilka miesięcy temu ofiarą podobnej “kampanii reklamowej” padła dziennikarka, Beata Tadla. Ogłosiła w mediach społecznościowych, że nigdy nie brała udziału w handlu kryptowalutami. Skontaktowała się także z ekspertami.
Czytaj dalej