Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mąż Bogumiły Wander zdecydował się na sprzedaż swojej willi. Wszystko w trosce o zdrowie żony
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 16.01.2022 18:52

Mąż Bogumiły Wander zdecydował się na sprzedaż swojej willi. Wszystko w trosce o zdrowie żony

Bogumiła Wander
Tricolors/East News

Kunsztowny i okazały budynek musiał pójść pod młotek. Krzysztof Baranowski nie wahał się, gdy stawką było zdrowie jego ukochanej żony.

Krzysztof Baranowski ujawnił w "Dzień dobry TVN", że sprzedał swoją willę, by mieć fundusze na ratowanie zdrowia Bogumiły Wander. Prezenterka zmagająca się z Alzheimerem przebywa obecnie w ośrodku opiekuńczym.

Krzysztof Baranowski sprzedaje dom

Dawna gwiazda Telewizji Polskiej Bogumiła Wander znajduje się obecnie w niezwykle trudnej sytuacji zdrowotnej. 78-letnia prezenterka choruje na Alzheimera, w związku z czym, znajduje się obecnie w zakładzie opieki.

Stan dziennikarki wymusza całodobową kontrolę. Kobieta nie poznaje już nawet swojego męża, a choroba wciąż się pogłębia. W tej sytuacji jej utrzymanie wiąże się z wysokimi kosztami.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Będący od 17 lat mężem Bogumiły Wander Krzysztof Baranowski miał doskonałą świadomość trudnych okoliczności, w jakich znalazła się jego małżonka. Zdecydował się więc powziąć radykalne kroki.

Goszcząc w programie "Dzień dobry TVN" wyjawił, że zdecydował się na sprzedaż swojej willi. Wszystko po to, by zyskać pieniądze na leczenie swojej ukochanej.

Dla żony wszystko

- Taka jest prawda, to było niezbędne, nie mówiąc o tym, że taka piękna i okazała willa dla jednego człowieka to jest za dużo i za duże wydatki z tego wynikają - przyznał mąż Bogumiły Wander.

Dodał też, że jest zadowolony z małego mieszkanka, które jest dla niego obecnie domem. W związku z tym, że jego małżonka przebywa w ośrodku opiekuńczym, nie potrzebuje większego lokum.

83-latek powiedział w programie "Dzień dobry TVN", że stara się jak najczęściej odwiedzać swoją żonę i z nią rozmawiać, ale jak przyznał, jest to "rozmowa bez kontaktu". "Nic więcej nie mogę zrobić". Dziennikarka ma być jednak w dobrej kondycji fizycznej.

Bogumiła Wander to żywa legenda Telewizji Polskiej. Związana z medium jeszcze w latach 70. swoją karierę zakończyła dopiero w 2002 r. W późniejszych wywiadach twierdziła, że chętnie pracowałaby dopóki starczyłoby jej sił.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]