Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała kłopoty. Interweniowała policja
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.09.2023 22:37

Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała kłopoty. Interweniowała policja

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Instagram @malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała w mediach społecznościowych krótkie nagranie z udziałem policjantów. Wszystko wskazuje na to, że aktorka wpadła w kłopoty i musiała poprosić funkcjonariuszy o pomoc. Co się wydarzyło?

Małgorzata Ostrowska to gwiazda kultowego "Klanu"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to jedna z bardziej lubianych aktorek w Polsce. Widzowie pokochali ją za rolę Grażynki w kultowym serialu “Klan”. Gwiazda występuje w produkcji telewizyjnej od samego początku. O Rodzinie Królikowskich jest w sieci bardzo głośno, choć zdecydowanie najczęściej mówi się o Antku. Aktorka jest wciąż aktywna w show-biznesie, a także na bieżąco udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zaskakujące nagranie.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Małgorzata Ostrowska miała kłopoty

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w niedzielę po południu opublikowała na swoim Instagramie krótkie wideo z udziałem policjantów. Aktorka w słoneczne popołudnie podróżowała z Przemyśla do Rzeszowa. Jak się okazuje, coś poszło nie tak.

Gwiazda pokazała trzech funkcjonariuszy, którzy pojawili się obok jej samochodu. Film z pewnością na pierwszy rzut oka zaniepokoił fanów Małgosi, ale ta szybko wyjaśniła, że sytuacja jest znacznie mniej poważna, niż wygląda.

Małgorzata Ostrowska opublikowała wideo z policjantami

Jak się okazuje, Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała nagranie w celu podziękowania funkcjonariuszom. Aktorka nie wyjaśniła, co dokładnie się stało, ale z jej słów możemy wywnioskować, że napotkała jakieś problemy z samochodem.

- Serdecznie chciałam podziękować panom policjantom, którzy pomogli mi dzisiaj na trasie z Przemyśla do Rzeszowa. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim panom policjantom i bardzo, bardzo pozdrawiam - słyszymy na InstaStory gwiazdy.

InstaStory.jpg
Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wideo z policjantami fot. Instagram @malgorzata_ok