Rozrywka.Goniec.pl > Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
17.09.2023 22:37 Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała kłopoty. Interweniowała policja

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała w mediach społecznościowych krótkie nagranie z udziałem policjantów. Wszystko wskazuje na to, że aktorka wpadła w kłopoty i musiała poprosić funkcjonariuszy o pomoc. Co się wydarzyło?

Małgorzata Ostrowska
24.08.2023 22:31 Małgorzata Ostrowska rozpaliła publiczność w Sopocie. 65-letnia gwiazda zaskoczyła wszystkich

24 sierpnia to ostatni dzień Top of the Top Sopot Festival 2023 i na tę okazję organizatorzy przygotowali dla miłośników muzyki nie lada gratkę. Czwartkowy koncert otworzyła Małgorzata Ostrowska, która na sopockiej scenie zdążyła zameldować się już wczoraj, kiedy w duecie z Wiktorem Dydułą zaśpiewała legendarną "Meluzynę" i rozgrzała sopocką publiczność. Tym razem zaskoczyła jeszcze mocniej.

Małgorzata Ostrowska
23.08.2023 22:25 Małgorzata Ostrowska rozsadziła scenę w Sopocie. Przecież ona ma 65 lat

Małgorzata Ostrowska wystąpiła podczas trzeciego dnia festiwalu w Sopocie i zachwyciła publiczność doskonałą formą. W brawurowy sposób wykonała swoje największe przeboje “Gołębi puch” oraz “Meluzynę” w duecie z Wiktorem Dydułą.

Paweł Królikowski, Michał Piróg
01.08.2023 22:19 Gwiazdor TVN ostro o nieślubnym dziecku Pawła Królikowskiego. "Wszyscy mają nieślubne dzieci"

W ostatnim czasie Małgorzata Królikowska potwierdziła krążące pogłoski o tym, że Paweł Królikowski miał nieślubne dziecko z inną kobietą. Sprawa jest bardzo głośna i co rusz zabierają w niej głos kolejne osoby. Teraz postanowił wypowiedzieć się znany gwiazdor stacji TVN. 

Małgorzata Ostrowska
05.07.2023 14:40 Małgorzata Ostrowska przekazała tragiczne wieści. Kondolencje płyną z całej Polski

Małgorzata Ostrowska podzieliła się z fanami bardzo przykrymi informacjami. Poinformowała o śmierci bardzo bliskiej osoby. Pod postem piosenkarki zaczęły spływać kondolencje z całej Polski. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
01.04.2023 10:38 Małgorzata Ostrowska-Królikowska przerwała milczenie. Zwróciła się do Joanny Opozdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska napisała na Instagramie oświadczenie, w którym pozostawiała sprawy związane z jej synem i synową ich biegowi. Nie chciała się przez długo czas mieszać ani komentować sprawy. Ostatecznie zabrała jednak głos. Wydała jasny komunikat.

None
30.03.2023 14:51 Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiedziała na wpis Opozdy. Wydała obszerne oświadczenie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska została wywołana do tablicy przez swoją byłą synową. Joanna Opozda poprosiła ją o interwencję w sprawie Antka Królikowskiego, który w środowy wieczór upublicznił jej prywatne nagranie. Na odpowiedź jego matki nie trzeba było długo czekać.

None
12.03.2023 20:04 Wpadka w "Dzień dobry TVN". Wulgarne słowa na wizji, Drzyzga i Woźniak-Starak zamarły

W "Dzień dobry TVN" doszło ostatnio do zabawnej wpadki z udziałem Małgorzaty Ostrowskiej. Podczas dyskusji wokalistka użyła wulgaryzmu, co wywołało u prowadzących niemały szok.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie sprzed 16 lat. Obok nastoletnia jeszcze gwiazda
21.09.2022 13:07 Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie sprzed 16 lat. Obok nastoletnia jeszcze gwiazda

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w ostatnim czasie znana jest głównie z bycia mamą Antoniego Królikowskiego, który za cel obrał sobie wywołanie jak największej liczby skandali w najkrótszym możliwym czasie. Choć bez wątpienia odbiło się to na jej wizerunku, to wciąż jednak kojarzona jest głównie z roli ciepłej mamy z serialu "Klan". Właśnie pochwaliła się zdjęciem z planu sprzed 16 lat.Małgorzata Ostrowska-Królikowska właśnie udostępniła w serwisie Instagram ujęcie z telewizyjnej zapowiedzi "Klanu" sprzed lat, na którym widać ją i jej serialową córkę Bożenkę, w którą wcielała się Agnieszka Kaczorowska.

Małgorzata Ostrowska
13.09.2022 14:09 Małgorzata Ostrowska żegna przyjaciela. Zmarł Krzysztof Szmigiero, z którym współpracowała w grupie Lombard

Małgorzata Ostrowska pożegnała swojego przyjaciela, Krzysztofa Szmigierę, w przejmującym wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych. Muzycy poznali się podczas pracy w grupie Lombard. Niezapomniane przeboje Lombardu nie brzmiałyby tak samo, gdyby nie wkład Krzysztofa Szmigiery. Małgorzata Ostrowska wiele zawdzięcza koledze z zespołu.