Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Ohme dopiero została zwolniona, a teraz takie wieści. Pokazała zdjęcie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.07.2023 12:54

Małgorzata Ohme dopiero została zwolniona, a teraz takie wieści. Pokazała zdjęcie

Małgorzata Ohme
Kapif

Małgorzata Ohme jeszcze kilka tygodni temu przeżywała zwolnienie z "Dzień dobry TVN", a teraz musi stawić czoła kolejnym zmianom w swoim życiu. Czy przysporzą prezenterce równie wielu emocji? Niewątpliwie tak, jednak będą zupełnie innego charakteru. O czym poinformowała Małgorzata Ohme?

Małgorzata Ohme rozstała się z partnerem

Małgorzata Ohme była gwiazdą "Dzień dobry TVN" oraz ukochaną Rafała Jakóbika, jednak w obu przypadkach jest to już tylko historia. Jakiś czas temu stało się jasne, że nie tylko w zawodowym, ale także miłosnym życiu 44-letniej dziennikarki doszło do rozłąki. 

Małgorzata Ohme na szczęście niezbyt długo opłakiwała te porażki. W mig zaangażowała się w nowy projekt, w którym będzie mogła wykazać się swoimi umiejętnościami bardziej, aniżeli witając widzów w porannym paśmie TVN. Wszystko wskazuje na to, że także matrymonialnie była telewizyjna towarzyszka Filipa Chajzera znalazła ukojenie. 

Analiza wypadku Patryka Peretti. To wydarzyło się pod mostem Dębnickim

Małgorzata Ohme zamieściła wymowne zdjęcie

Małgorzata Ohme opublikowała na Instagramie zdjęcie z Danielem Welflem. To 39-letni specjalista od rozwijania inteligencji emocjonalnej wśród u dzieci, a także osoba odpowiedzialna za kwestie techniczne w cyklu #Kafka'15 prowadzonym przez żurnalistkę. 

Fani momentalnie spostrzegli, że Małgorzata Ohme znakomicie dogaduje się z Danielem Welflem, więc od razu uznała ich za parę. Dla tych śmiałych przypuszczeń nie bez znaczenia były słowa o ich relacji, napisane przez samą zainteresowaną. 

- To z nim robię Kafki, to z nim piję kawki. Medytuję, tańczę i czytam książki. Wymyślam, dzielę się, realizuję. Marzę, śnię i planuje. Rozmawiam i milczę. A piszę o tym, bo jestem mu wdzięczna, że jest - napisała Małgorzata Ohme. Jak na to odważne wyznanie zareagowali fani?

Małgorzata Ohme nie potwierdza, ale fani już składają gratulacje

Na Instagramie Małgorzaty Ohme zaroiło się od komentarzy gratulujących zakochanym uczucia. Małgorzata Ohme oficjalnie nie potwierdziła tych przekonań, jednak milczenie można zinterpretować jako cichą akceptację. 

"Zrobiło mi się tak miło na sercu, że jednak są jeszcze tacy mili faceci i, że można tak po prostu być szczęśliwym we dwoje", "Zasługuje Pani na miłość i szczęście. Wielkie gratulacje, bądźcie razem szczęśliwi", "Od razu widać, że to dobry człowiek i dobrze mu z oczu patrzy. Wszystkiego dobrego" - czytamy w mediach społecznościowych. Również życzycie Małgorzacie Ohme miłosnego spełnienia u nowego, jeszcze nieoficjalnego lubego?