Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Lichtman szczerze o relacjach Krawczyka z synem

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Marian Lichtman w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post przyznał, że choć Krzysztof Krawczyk starał się za wszelką cenę utrzymać dobry kontakt z synem, ich relacja od początku byłą trudna. Przyjaciel piosenkarza opowiedział o jego konflikcie z Krzysztofem juniorem.

Krzysztof Krawczyk miał tylko jednego syna

Trzykrotnie żonaty Krzysztof Krawczyk doczekał się tylko jednego biologicznego dziecka. Matką Krzysztofa juniora była druga żona piosenkarza, Halina Żytkowiak. Po rozwodzie małżeństwa, gwiazdor zaopiekował się synem i  zabrał go ze Stanów Zjednoczonych do Polski.

Jak wyznał w rozmowie z redakcją jastrzabpost.pl Marian Lichtman, wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, z którym wspólnie występował w zespole Trubadurzy, relacja ojca z Krzysztofem juniorem od początku była trudna. Syn piosenkarza nie chciał bowiem zaakceptować jego nowego związku.

Marian Lichtman podkreślił, że Ewa Krawczyk również starała się przekonać do siebie Krzysztofa juniora. Niestety, syn piosenkarza wciąż miał nadzieję, że jego ojciec wróci do mamy i ciężko było mu zaakceptować rzeczywistość, która otaczała go w domu taty.

- Może nie było człowieka, który by spróbował tej mediacji. Uważam, że tego i Ewa żałuje, i Krzysio żałuje - wyznał Lichtman.

Jak podkreśla Lichtman, Krzysztofowi juniorowi ciężko było patrzeć na nową rodzinę ojca. Krzysztof Krawczyk nie miał innych biologicznych dzieci, lecz wraz z trzecią żoną wychowywał adoptowane córki. Przyjaciel piosenkarza zdradził, że gwiazdor bardzo kochał zarówno dziewczynki, jak i swojego syna.

- On miał prawo je pokochać. Ale jak syn z innego małżeństwa patrzy na te inne córeczki, to bardzo łatwo jest o konflikt. Niepotrzebne to było, bo Krzysztof kochał i te córki, i Krzysia kochał. Ale ciężko było te relacje za życia złączyć - podkreślił Marian Lichtman.

Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka jest przekonany, że gdyby tylko piosenkarz miał więcej czasu, udałoby mu się uporządkować relację z synem. Niestety, gwiazdor odszedł nagle 5 kwietnia 2021 roku, a jego śmierć wstrząsnęła nie tylko bliskimi, ale również fanami w całej Polsce.

W ostatnich latach kontakt Krzysztofa Krawczyka z synem miał się jednak bardzo poprawić. Pojawiły się nawet informacje, że piosenkarz nagrał duet wspólnie z Krzysztofem juniorem, który poszedł w jego ślady i również śpiewa. Fani mają nadzieję, że już niedługo usłyszą efekt ich wspólnej pracy.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Minister zdrowia podał wstępny termin zniesienia obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu

  • Lichtman ujawnił, co stało się na przedostatnim spotkaniu z Krawczykiem. Padła wyjątkowa prośba

  • Od 9 maja nowa zmiana w systemie szczepień na COVID-19

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]