Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Lara Gessler złożyła poruszające życzenia zmarłemu ojcu. Piotr Gessler skończyłby dziś 64 lata
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 14.03.2022 12:00

Lara Gessler złożyła poruszające życzenia zmarłemu ojcu. Piotr Gessler skończyłby dziś 64 lata

Lara Gessler
Instagram/lara_gessler

Lara Gessler zamieściła w mediach społecznościowych wzruszający wpis z okazji urodzin swojego taty, który zmarł nieoczekiwanie w ubiegłym roku. - Dziś mam Cię w sercu. Tu towarzyszyć mi będziesz już zawsze - napisała pogrążona w smutku gwiazda.

Piotr Gessler odszedł niespodziewanie w nocy z 26 na 27 sierpnia. Znany restaurator borykał się z powikłaniami pooperacyjnymi, z których, niestety, nie udało mu się wyjść. Pozostawił tym samym zrozpaczoną rodzinę, w tym córkę Larę, której matką jest gwiazda TVN Magda Gessler.

64. urodziny Piotra Gesslera

Choć mówi się, że czas leczy rany, bliskim Piotra Gesslera wciąż trudno pogodzić się z jego odejściem. Najtrudniej jest zwłaszcza w momentach, gdy wszyscy powinni być razem, czyli podczas specjalnych okazji, które rodzina zawsze spędzała w swoim gronie.

Jak się okazuje, mimo iż restauratora nie ma już pośród nas, jego córka Lara nie zapomniała o istotnym wydarzeniu, jakim były, są i będą urodziny ukochanego ojca. Gdyby żył, 14 marca skończyłby bowiem 64 lata.

Lara Gessler tęskni za ojcem

W związku z nadarzającą się okazją, młoda celebrytka zamieściła na Instagramie specjalny post, opatrzony wspólnym zdjęciem z rodzinnego albumu. Widać na nim małą Larę, stylizowaną na francuską arystokratkę, w objęciach ojca odzianego w elegancki garnitur.

Fotografii, którą po raz pierwszy córka Magdy Gessler udostępniła fanom, towarzyszą osobiste, poruszające życzenia.

- Dziś są Tatuniu Twoje urodziny. Pierwszy raz do Ciebie nie zadzwonię. Nie będę życzyła Ci szczęścia, zdrowia i cukierni w Maladze. Nie opowiesz mi, co przygotowujecie na dzisiejszą kolacje i nie zobaczę Twojego skrępowania, kiedy otwierasz prezent ode mnie. Jakkolwiek nie byłby skromny, zawsze tak reagowałeś - napisała Gessler.

Gwiazda przyznała również, że bardzo brakuje jej ojca, choć cieszy się, że nie musi on "oglądać tej Wojny". Obiecała również, że zmarły tata na zawsze pozostanie w jej sercu.

Pod postem pojawiło się, oczywiście, mnóstwo wspierających Larę komentarzy od jej fanów, a także przyjaciół ze świata show-biznesu.

Emotki serduszek wysłały młodej restauratorce m.in. Beata Sadowska, Anna Nowak-Ibisz, Zosia Ślotała czy Magda Steczkowska. Głos zabrała także sama Magda Gessler, która napisała sentymentalne "Kochany tata… piękny czas".

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi: Lara Gessler