Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Krawczyk Junior chce udowodnić niedyspozycję ojca przy podpisywaniu testamentu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 05.10.2021 09:17

Krzysztof Krawczyk Junior chce udowodnić niedyspozycję ojca przy podpisywaniu testamentu

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Piotr Molecki/East News

Prawniczka Krzysztofa Krawczyka Juniora powiadomiła, że jej klient nie będzie już starał się jedynie o zachowek. W grę wchodzi znacznie więcej, bo syn gwiazdora chce udowodnić, że jego ojciec w trakcie pisania testamentu nie mógł o sobie decydować z przyczyn zdrowotnych.

Junior wytacza ciężkie działa przeciwko Ewie Krawczyk - ta może pożegnać się nawet z połową majątku. Czy żona zmarłego gwiazdora jest na to przygotowana?

Batalia o spadek trwa

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka, która wstrząsnęła polskim show-biznesem, minęło już sześć miesięcy. Mimo upływu czasu, nic nie wskazuje na to, by konflikt pomiędzy żoną gwiazdora a jego synem ostygł.

Przeciwnie, batalia nabiera nowego tempa. Wszystko za sprawą nowej taktyki, jaką przyjął Krawczyk Junior w boju o prawa do części majątku po swoim rodzicu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Początkowo mężczyźnie zależało jedynie na zachowku, który miał pozwolić mu stanąć na nogi i pomóc w codziennym funkcjonowaniu. Choć Ewa Krawczyk apelowała o to, by zrezygnował z prawników i podjął osobiste negocjacje, syn piosenkarza nie posłuchał jej rad.

Dziś wiemy już, że zachowek to nie jedyne, o co zawalczy Junior. Podejmie również rękawice w boju o dużą część majątku ojca.

Testament nieważny?

W rozmowie z "Twoim Imperium" mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka reprezentująca Krzysztofa Krawczyka Juniora przyznała, że jej klient będzie dążył do unieważnienia testamentu pozostawionego przez muzyka.

Co posłuży jako argument? Prawniczka jest w posiadaniu informacji dotyczących ostatniego etapu życia Krzysztofa Krawczyka. Wszystko wskazuje na to, że artysta nie był w dobrym stanie zdrowotnym.

Dokumentacja medyczna z ostatnich kilku miesięcy życia autora "Parostatku" ma zostać przeanalizowana przez specjalistów, którzy wydadzą opinię na temat tego, czy mógł on w pełni sił umysłu decydować sam o sobie w chwili tworzenia testamentu.

Co jest zatem stawką w grze? Wszystko wskazuje na to, że jeśli prawnikom uda się udowodnić niedyspozycję Krawczyka i unieważnić testament, jego syn może liczyć nawet na połowę majątku.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: wp.pl

Tagi: