Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krystyna Sokołowska - kim jest nowa Miss Polonia?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.05.2022 12:03

Krystyna Sokołowska - kim jest nowa Miss Polonia?

Krystyna Sokołowska
Jacek Kurnikowski/Akpa

Krystyna Sokołowska została wybrana najpiękniejszą Polką w konkursie Miss Polonia 2021/2022. Zaszczytny tytuł trafił w ręce 25-letniej Białostoczanki. Sprawdziliśmy, kim jest urocza kobieta.

Jury Miss Polonia nie miało wątpliwości. To właśnie Krystynę Sokołowską uznano najpiękniejszą kobietą w Polsce.

Krystyna Sokołowska - kim jest nowa Miss Polonia?

Krystyna Sokołowska to 25-letnia studentka z Białegostoku. Nowa Miss Polonia jest blondynką o 180 cm wzrostu i prowadzi własny biznes - jest właścicielką klubu sportowego.

Oprócz edukacji, spełnia się również zawodowo jako trener gimnastyki artystycznej. Uczy również stretchingu, prowadząc zajęcia zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. W 2020 r. doprowadziła swoje podopieczne do zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Polski w w układach zbiorowych w gimnastyce artystycznej.

Zwycięstwo w Miss Polonia to nie jedyny sukces w konkursach piękności, jaki osiągnęła Krystyna Sokołowska. Podczas międzynarodowego plebiscytu Miss Earth 2019 dostała się wszak do pierwszej dziesiątki!

Jak podkreśla Krystyna Sokołowska, jej marzeniem jest po prostu szczęśliwe życie. Modelka chciałaby założyć rodzinę, z mężem i gromadką dzieci oraz psem i kotem. Umiejętność prowadzenia biznesu, który umożliwiałby jej jednocześnie spędzanie czas z najbliższymi, jest dla niej bardzo ważna.

Hobby i inspiracje Krystyny Sokołowskiej

Nowa Miss Polonia, Krystyna Sokołowska uwielbia podróże, sport oraz gotowanie. Jest również kobietą wielu talentów - gra na fortepianie i biegle porozumiewa się dwoma językami obcymi - angielskim oraz rosyjskim.

Poproszona o wskazanie trzech przymiotników, które najlepiej do niej pasują, wybrała: ambitną, odważną i zdeterminowaną. Jak widzimy, wszystkie trzy sprawdziły się podczas boju o tytuł Miss Polonia.

Autorytetem Krystyny Sokołowskiej jest Nicole Sochacki-Wójcicka, lekarka oraz blogerka i influencerka, kryjąca się pod pseudonimem "mamaginekolog". 25-latka twierdzi, że imponuje jej umiejętne łączenie roli biznesmenki i filantropki z prowadzeniem rodziny.

- Życie uczy nas codziennie, stale i ciągle. Moje życie jest zmienne więc też ciągle się czegoś uczę. Staram się z każdej, przede wszystkim negatywnej sytuacji, wynieść jakąś lekcję - przekonuje nowa Miss Polonia Krystyna Sokołowska.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: misspolonia.com.pl