Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Glinka podzieliła się radosną nowiną. Sypią się gratulacje od internautów
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 29.09.2023 21:47

Katarzyna Glinka podzieliła się radosną nowiną. Sypią się gratulacje od internautów

Katarzyna Glinka
KAPIF

Katarzynie Glince udało się wywołać ogromne poruszenie na Instagramie. Aktorka ze łzami w oczach i z rozmarzonym uśmiechem na ustach podzieliła się z internautami radosną nowiną - zdradziła, że spełniło się jej ogromne marzenie o posiadaniu córeczki. Fani gwiazdy są zachwyceni, ślą serdeczne gratulacje. Czy Katarzyna Glinka faktycznie jest w ciąży?

Katarzyna Glinka podzieliła się radosną nowiną

Katarzyna Glinka jest znakomitą polską aktorką. Zagrała w takich produkcjach jak: “Na układy nie ma rady”, “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy “Och, Karol 2”. Obecnie artystka gra w serialu “Barwy szczęścia”

Prywatnie Katarzyna Glinka jest mamą dwóch chłopców - 10-letniego Filipa, który jest owocem małżeństwa aktorki z Przemysławem Gołdonem oraz 2-letniego Leo ze związku z Jarosławem Bienieckim. Pomimo tych miłosnych niepowodzeń, gwiazda nie zamierza zamykać się na inne relacje.

- Mam 45 lat, dwoje dzieci, w tym jedno naprawdę małe i nie zamierzam zaszyć się w kącie i płakać, bo nie wiem, jak potoczy się dalej moje życie. Choć kiedyś pewnie tak bym zrobiła. Ale postanowiłam się zmierzyć z tym, jaką historię napisało mi życie i zwyczajnie chcę zawalczyć o siebie - powiedziała Katarzyna Glinka podczas rozmowy z “Party”. 

Robert Biedroń pokazał zdjęcia ze swojego ślubu. Udało mu się w Polsce poślubić partnera?

Katarzyna Glinka jest w ciąży?

Katarzyna Glinka jest bardzo aktywna w social mediach, które pomagają jej być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Aktorka bardzo chętnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia oraz nagrania, na których relacjonuje swoje życie prywatne, jak i zawodowe. Za ich pomocą dzieli się smutkami oraz radościami, jakie ja spotykają. 

W marcu aktorka zamieściła wpis, który niemal zmroził krew w żyłach u jej fanów. Poinformowała ich wówczas, że wykryła w swojej piersi centymetrowy guzek, który wywołał u niej panikę. Na szczęście okazało się, że ta zmiana nie jest groźna. Przy okazji zaapelowała do swoich fanek, by pamiętały o tym, jak ważne są regularne badania.

Na Instagramie Katarzyny Glinki są też bardzo radosne wpisy, tak jak ten, który zamieściła w piątek 29 września - zaledwie kilka godzin temu. W tym czasie zdołał zelektryzować internautów. A wystarczyło do tego kilka słów.

Katarzyna Glinka będzie miała córeczkę?

Katarzyna Glinka w social mediach zamieściła filmik, na którym widać, że jest niezwykle szczęśliwa. Na jej twarzy gości rozmarzony uśmiech, a oczy są przepełnione łzami radości. To nagranie opatrzyła kilkoma niezwykle poruszającymi słowami.

- Zawsze marzyłam o córeczce. Teraz moje marzenie się spełnia - napisała aktorka, a pod filmem wylało się morze komentarzy. Internauci zaczęli snuć domysły dotyczące tych słów. Posypały się także szczere gratulacje, ponieważ niektórzy z fanów artystki uznali, że jest ona w ciąży. Część obserwatorów uznała, że te słowa można dwuznacznie odebrać i być może u Katarzyny Glinki pojawi się uroczy zwierzak bądź faktycznie dziecko, ale nie w życiu prywatnym, tylko w serialu.

“Piesek czy kotek?”, “Obstawiam słodkiego szczeniaczka”, “Będziesz pani zapewne matką chrzestną”, “To cudowna wiadomość. Gratulacje”, “Piękna wiadomość, Kasiu, gratulacje. Dużo zdrowia, uśmiechu, radości” - możemy przeczytać.

Internauci z niecierpliwością czekają na dalsze informacje i rozwój wydarzeń, ponieważ Katarzyna Glinka do swojego nagrania dodała tajemnicze “cdn”, co jeszcze bardziej rozbudziło w jej fanach zainteresowanie.