Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Figura pospiesznie opuściła festiwal. Aktorka przeżywa trudne chwile
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 23.09.2023 12:00

Katarzyna Figura pospiesznie opuściła festiwal. Aktorka przeżywa trudne chwile

Katarzyna Figura
Kapif

Właśnie odbywa się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, na którym goszczą największe gwiazdy polskiego ekranu. Pojawiła się na nim także Katarzyna Figura, lecz nie zabawiła na wydarzeniu zbyt długo. Okazuje się, że aktorka mierzy się z trudną sytuacją rodzinną. 

Katarzyna Figura pospiesznie opuściła Festiwal w Gdyni

Katarzyny Figury, która na co dzień mieszka w Gdyni, nie mogło zabraknąć podczas najważniejszego wydarzenia filmowego w kraju. Właśnie trwa Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, lecz artystka nie mogła uczestniczyć w nim przez zbyt długi czas. 

W środę, 20 września, pojawiła się na imprezie, zapozowała na ściance, przeszła się po czerwonym dywanie i nic nie wskazywało na to, że dzieje się u niej coś niepokojącego. Przeciwnie, nieustannie się uśmiechała i wręcz tryskała pozytywną energią. 

[TYLKO U NAS] Fatalne informacje dla TVP. Polacy zadecydowali, na Woronicza nie będą zadowoleni

Aktorka przechodzi trudny czas

Niestety, Katarzyna Figura nie mogła wziąć udziału w kolejnych dniach festiwalu. Jak dowiedział się jeden z portali, chodzi o sytuację rodzinną. Okazuje się, że aktorka i jej najbliżsi przechodzą trudny czas

- Jak udało się ustalić ShowNews.pl, podczas tegorocznego festiwalu filmowego, rodzina Katarzyny Figury przeżywa trudne chwile. W piątek aktorka towarzyszyła mamie w szpitalu, nic więc dziwnego, że bliscy okazali się dla niej ważniejsi niż pokazy i umówione wywiady – dowiadujemy się. 

Katarzyna Figura ma problemy zdrowotne

Ponadto aktorka sama także mierzy się z problemami zdrowotnymi. Niedawno widziano ją z bandażem na stopie i wyraźnie miała problemy z poruszaniem się. 

W rozmowie z Faktem Katarzyna Figura powiedziała, że zmaga się z kontuzją, ale nie chciała zdradzić więcej szczegółów. - Faktycznie mam uszkodzoną stopę, ale nie chcę mówić nic więcej na ten temat – powiedziała. Artystce oraz jej mamie życzymy dużo zdrowia. 

Źródło: ShowNews.pl, Fakt