Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie imprezują. Opole jeszcze bardziej zbliżyło ich do siebie?
Redakcja Redakcja
Redakcja Redakcja 19.06.2022 11:03

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie imprezują. Opole jeszcze bardziej zbliżyło ich do siebie?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to duet, o którym w ostatnim czasie mówi się wyjątkowo dużo. Wszystko za sprawą niemilknącego echa o ich rzekomym romansie. Choć trzeba przyznać, że ani Cichopek, ani Kurzajewski nie dają powodów, by myśleć, że łączy ich wyłącznie praca. Najświeższym przykładem jest ich wspólna impreza na zakończenie pierwszego dnia 59. KFPP w Opolu.

Festiwal w Opolu trwa w najlepsze. Wydarzenie wystartowało w piątek, 17 czerwca. Tego dnia Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzili część wieczornego koncertu skupioną na muzyce folkowej. Ten duet jest od kilku tygodni na językach wszystkich portali plotkarskich. Wszystko za sprawą nieoczekiwanego rozstania gwiazdy "M jak miłość" z mężem, Marcinem Hakielem i jej rzekomym romansie z Maciejem Kurzajewskim.

Cichopek i Kurzajewski - czy łączy ich tylko praca?

Katarzyna Cichopek jakiś czas temu wyjawiła, że z Maciejem Kurzajewskim łączą ją tylko "relacje zawodowe". Na co dzień są prezenterami w "Pytaniu na śniadanie", ale dodatkowo podczas pierwszego dnia 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wystąpili w roli prowadzących koncert folkowy.

Choć sami zaprzeczają, że między nimi jest coś więcej niż tylko kwestie zawodowe, ich zachowania zaczynają wzbudzać coraz większe podejrzenia, że prawda jest zgoła inna. Na próbach przed festiwalem w Opolu można było zaobserwować, że oboje są dla siebie ogromnym wsparcie, dobrze się dogadują i mogą liczyć na wzajemną pomoc. Nie brakowało także wzajemnych uśmiechów, ale największe podejrzenia budzi ich wspólna impreza po pierwszym dniu 59. KFPP.

Cichopek i Kurzajewski na wspólnej imprezie

Jak donosi Plotek, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski bawili się wspólnie na after party, a co więcej - razem opuścili imprezę.

- W piątek po zakończeniu koncertu, który wspólnie prowadzili, para udała się do hotelu. Później przyjechali na after party w popularnej restauracji Starka. Tam bawili się ze znajomymi, wśród których byli muzycy Enej, Golec uOrkiestry, Zakopower. Z afterparty wyszli razem do hotelu około trzeciej nad ranem - zdradził Plotkowi informator obecny na miejscu.

Można pozwolić sobie na stwierdzenie, że ten duet albo celowo podsyca plotki swoim zachowaniem, żeby wokół nich było głośno i tym samym, żeby rosła ich popularność, albo faktycznie łączy ich coś więcej niż tylko praca, ale nie chcą na razie otwarcie przyznać się do tego.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek