Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozpoczną nowy etap w związku. Ważny krok po zaręczynach

20 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wchodzą na nowy etap związku? Para postanowiła po zaręczynach poczynić kolejny krok we wspólnym życiu. Jeszcze do niedawna musieli ukrywać podobne zamiary.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wchodzą na nowy etap

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkroczą na nowy etap w ich związku. Nie tak dawno podczas podróży do Stanów Zjednoczonych para postanowiła się zaręczyć. Teraz nadszedł jednak czas na kolejny etap.

Jeszcze do niedawna swoje wizyty w domach drugiej połówki Cichopek i Kurzajewski musieli ukrywać przed mediami (choć było wiadomo, gdzie aktorka z "M jak Miłość" chodzi po pracy - fotografowie często widywali ją pod domem ukochanego). Teraz sytuacja całkowicie się zmieni - nie będą musieli ukrywać już nic.

Zgodnie z ustaleniami dotyczącymi rozwodu Marcinowi Hakielowi przypadł w udziale dom, który budował wspólnie z byłą żoną, a ta przeniosła się do własnego mieszkania, a potem do willi pod Warszawą. Możliwe, że teraz zmieni lokum.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieszkają razem?

W ostatnim czasie Katarzyna Cichopek zajmuje się również swoją mamą, która choruje na cukrzycę. Coraz częściej mówi się jednak, że wraz z nią i dziećmi, nad którymi sprawuje opiekę naprzemienną, miałaby przeprowadzić się do nowego miejsca.

- Maciej ostatnio coraz częściej pomieszkuje u Kasi, ale przeprowadzić się do niej na stałe nie może. W podwarszawskiej willi mieszka z mamą, która ma cukrzycę, więc musi się nią opiekować - mówił informator w rozmowie z JastrząbPost.

Czyżby szykowała się budowa nowego domu? Trzeba by było pomieścić w nim wiele osób, bo prócz samej pary swój kąt musiałyby zająć również dzieci Cichopek oraz jej mama. Wiele wskazuje jednak na to, że już niedługo para uwije własne gniazdko.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: JastrząbPost

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Roksana Węgiel jednoznacznie wypowiedziała się o aborcji. Padły wyjątkowe słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek nie spędzi świąt z Maciejem Kurzajewskim, szczere wyznanie. Podała powód
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski łapie każdą chałturę? Wystąpił wśród wanien i brodzików
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Wpadka w "PnŚ". Izabella Krzan nie wiedziała, że jest na wizji, widzowie wszystko słyszeli
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański ujawnił nowe informacje o śmierci syna. Padły mocne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel z ukochaną na zmysłowym nagraniu. Pokazał je fotograf ślubny
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]