Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Kasia Tusk pokazała efekty remontu. Fani nie mogą oderwać wzroku od luksusowej kuchni

17 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Kasia Tusk efektami remontu chwaliła się w sieci już jakiś czas temu, jednak postanowiła powrócić do zawiłości tego obszernego tematu. W odpowiedzi na pytania fanów zwierzyła się z dramatycznego wyboru, który musiała podjąć w trakcie urządzania swojej luksusowej kuchni. Chociaż fachowcy jej to odradzali, uparcie obstawiała przy swoim. Czego dotyczył ten spór i czy z perspektywy czasu żałuje swojej decyzji?

Kasia Tusk wyremontowła kuchnię

Kasia Tusk niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania, które urządziła po swojemu. Nie brakuje w nim złotych elementów i innych estetycznych dekoracji, na które autorka popularnego bloga Make Life Easier zwraca szczególną uwagę - podobnie jak na to, by skrupulatnie oznaczyć każda firmę, z którą w ramach tej kuchennej aranżacji współpracowała. O internetowym debiucie pomieszczenia pisaliśmy tutaj , jednak od tego czasu minęło już kilka miesięcy. 

Okazuje się, że sprawą, która Kasi Tusk niemal spędzała sen z powiek, było marmurowe wykończenie m.in. blatów. To właśnie temu problemowi poświęciła dużą część wpisu na swoim blogu. Co dokładnie okazało się tak wielką zagwozdką?

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

Kasia Tusk zdecydowała się na marmurowy blat

Kasia Tusk, zanim podjęła decyzję o wyborze kamienia na kuchenne blaty, od strony merytorycznej zgłębiła temat. Niewiarygodne wydawały jej się zapewnienia budowlańców, którzy kategoryczne odradzali wybór marmuru. Ostatecznie córka Donalda Tuska pozostała przy swoim. Ten trudny temat został wywołany ponownie, ponieważ po ostatnich publikacjach, gdzie było widać kuchenne wykończenia, internauci również posądzili influencerkę o nierozsądny wybór. Kasia Tusk postanowiła oznajmić wszystkim, że są w błędzie. 

Kasia Tusk. Fot. Instagram @makelifeeasier_pl.jpg

- Po pierwsze – ja też kiedyś się wahałam. Fachowcy i architekci dwoili się i troili, aby odciągnąć mnie od tego pomysłu. "Przecież są takie piękne imitacje marmuru – nie do odróżnienia!", "konglomerat będzie trwalszy", "teraz już się odchodzi od naturalnego kamienia" (...). Przyjrzałam się więc "cudownym konglomeratom" imitującym marmur. I jak dla mnie wcale nie były "nie do rozróżnienia". Wręcz przeciwnie. Wygląd, stopień odbicia światła, nawet w dotyku naturalny kamień dawał zupełnie inne wrażenie - czytamy na blogu Make Life Easier.

Kuchnia Kasi Tusk. Fot. Instagram @makelifeeasier_pl (2).jpgKuchnia Kasi Tusk. Fot. Instagram @makelifeeasier_pl.jpg

Kasia Tusk tłumaczy się ze swojego wyboru

Kasia Tusk obejrzała materiały imitujące marmur i nijak nie przypadły jej do gustu. Uznała, że jeśli starożytne rzeźby z tej bryły zdołały przetrzymać wieki, to odrobina w jej kuchni będzie choć trochę tak trwała. 

- Nie wspominając już oczywiście o starożytnych rzeźbach i posadzkach, które musiały przetrwać znacznie więcej niż blat kuchenny blogerki kulinarnej. Skoro od wielu wieków z powodzeniem używało się tego kamienia, to nie może być on aż tak fatalnym wyborem, jak wszyscy twierdzą, prawda? I po ponad sześciu latach codziennego użytkowania mogę śmiało odpowiedzieć samej sobie, że była to dobra decyzja - zapewniła niczym ekspertka Kasia Tusk, jednocześnie podkreślając, że "wygląd naturalnego kamienia jest nie do podrobienia". 

Kasia Tusk wyczerpała temat optymistycznym spostrzeżeniem, że marmur jest bardziej ekologiczny niż inne, sztuczne materiały. Przy remoncie kuchni można go wykorzystać na nowo, więc nie warto zwracać uwagi na "przesadzone" opinie fachowców. 

 

Źródło: makelifeeasier.pl

 

Samolot

Oburzające nagranie z samolotu polskich linii lotniczych. Piloci zostali zawieszeni

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje gwiazdor "Gwiezdnych wojen". Miał 56 lat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Popek rozpływa się nad prezesem TVP. Padło sporo komplementów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nieznane fakty z życia Krzysztofa Ibisza. Ta informacja zaskoczy jego fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jessica Miemiec była bohaterką "Rolnik szuka żony". Po latach wygląda zupełnie inaczej
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Bruce'a Willisa świętuje jego 68. urodziny. "Zaczęłam dzień od płaczu"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]