Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Jakie wykształcenie ma Katarzyna Cichopek? Można być zaskoczonym

15 Marca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Katarzyna Cichopek nie jest z wykształcenia aktorką, nie próbowała też dostać się na PWST. Ostatecznie w jej dyplomie figuruje wyższe wykształcenie, ale kompletnie niepowiązane z tym, czym zajmuje się na co dzień.

Cichopek w ogóle nie jest już zaangażowana w swój zawód. Ostatecznie jej kariera powiązała się z aktorstwem i telewizją, zdaje się jednak, że to właśnie było jej marzenie.

Jakie wykształcenie ma Katarzyna Cichopek?

W przeszłości Katarzyna Cichopek była osobą bardzo zaangażowaną w działania na rzecz sztuki - była członkinią szkolnego chóru, a w wieku 12 lat zapałała miłością do aktorstwa. To właśnie wtedy wybrała się na zajęcia koła teatralnego szkoły Machulskich w teatrze Ochota.

Dzięki tej przygodzie udało jej się zdobyć dyplom instruktorki teatralnej, ale w późniejszym czasie gwiazda nie próbowała swoich sił w dostaniu się na PWST. Zamiast tego wybrała inną drogę.

Ostatecznie Katarzyna Cichopek wybrała SWPS. Studiowała tam na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych z tytułem magistra. Z wykształcenia jest psycholożką, ale zdaje się, że nie jest to zawód, który chciałaby wykonywać.

- Chyba to nie jest droga, którą bym chciała podążać. Zwłaszcza że nie studiowałam psychologii klinicznej i jestem bardziej od psychologii społecznej. Takie osoby raczej nie terapeutyzują. Aczkolwiek gdy robią dalej specjalizację, jak najbardziej jest to możliwe, więc też bym mogła - podkreślała w rozmowie z "Faktem".

Dodała, że zawód, którego się wyuczyła, jest wykorzystywany przez nią głównie w domu. Miała służyć jako terapeutka dla swojego męża, Marcina Hakiela.

- Ja nie mam jednak takiej silnej psychiki, by brać na siebie trudne tematy innych. Mam nadzieję, że jestem terapeutką dla męża, bo on jest dla mnie terapeutą numer jeden i to mi wystarcza. Nawzajem dodajemy sobie otuchy - zaznaczała.

Niestety, para rozstała się po 17 latach bycia razem, co ogłosiła w mediach społecznościowych. Wiele gwiazd ekranu było zszokowanych tą decyzją.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]