Rozrywka.Goniec.pl

TVN

"Dzień Dobry TVN". Wpadka w programie, prowadzący musieli przerwać transmisję

29 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

"Dzień Dobry TVN" miało kłopoty techniczne. Ekipa musiała szybko rozwiązać problem, który nastręczył sporo problemów. Ostatecznie trzeba było przerwać transmisję. Zaskakujące sceny w porannym programie.

Problemy techniczne w "Dzień dobry TVN"

"Dzień Dobry TVN" musiało w niedzielnym odcinku zmierzyć się z problemami technicznymi. Prowadzący chcący przybliżyć tegoroczną akcję WOŚP widzom musieli spróbować poradzić sobie z problemami na żywo.

Tym razem o akcji mieli opowiedzieć w Czarnej Górze. Znajdował się tam jeden z wysłanników programu, z którym chcieli porozmawiać o akcji. Niestety, wtedy doszło do sporej technicznej wpadki.

Widać było przygotowujący się duet z Czarnej Góry, który czekał na rozmowę - dziennikarz i rozmówczyni nie wiedzieli jednak, że są już na wizji. Wciąż oczekiwali na sygnał.

Tomasz Zubilewicz próbował porozumieć się z kolegą znajdującym się po drugiej stronie kamery, wołając jego imię, ale nic to nie dawało.

Prowadzący musieli przerwać transmisję

Programy na żywo rządzą się swoimi prawami. Kiedy coś nie idzie po myśli prowadzących, trzeba improwizować. Tak było też w tym przypadku - najłatwiej jest po prostu przerwać transmisję.

To też uczynili prowadzący "Dzień Dobry TVN" . Rozłączyli się z osobami z Czarnej Góry i zarządzili wrzucenie w tym miejscu pasma reklamowego. Po przerwie nie wrócili już do swojego wysłannika, a zajęli się innymi tematami, m.in. puścili materiały z Turcji.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Świat Gwiazd

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni
Czytaj więcej >

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]