Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Dzień Dobry TVN": w programie pojawią się nowi prowadzący? Padły konkretne nazwiska
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 19.11.2023 12:15

"Dzień Dobry TVN": w programie pojawią się nowi prowadzący? Padły konkretne nazwiska

"Dzień dobry TVN"
"Dzień Dobry TVN": w programie pojawią się nowi prowadzący? Fot. Kapif / mat. reklamowe TVN

Od kilku miesięcy nie milkną słuchy na temat tego, którzy prezenterzy dołączą do odświeżonej formuły programu "Dzień Dobry TVN". Po czasie nerwowych oczekiwań wreszcie pojawiły się pierwsze konkretne nazwiska. Jacy nowi prowadzący mają pojawić się w śniadaniówce TVN?

"Dzień dobry TVN" prowadzą tylko trzy pary

Nowa dyrektor programowa stacji TVN swoje rządy rozpoczęła prawie tak spektakularnie, jak Edward Miszczak. Choć nic tego nie zapowiadało, Lidia Kazan z dnia na dzień wręczyła wypowiedzenia Małgorzacie Rozenek, Agnieszce Woźniak-Starak, Andrzejowi Sołtysikowi, Annie Kalczyńskiej i Małgorzacie Ohme. 

Zwolnienia uniknęły jedynie trzy pary. Od września "Dzień Dobry TVN" prowadzą sprowadzone duety - to uwielbiani przez widzów Marcin Prokop i Dorota Wellman, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Kto już wkrótce ma do nich dołączyć?

Hubert Urbański pojawił się w "Dzień dobry TVN". Co się z nim stało? Niepokojący widok

"Nie chcę popełnić błędu jak z Małgorzatą Rozenek". Trwają poszukiwania prowadzących "DD TVN"

Na korytarzach siedziby stacji na ulicy Wiertniczej w Warszawie nie brakowało podszeptów, jakoby w funkcji prowadzącego "Dzień dobry TVN" miał sprawdzić się Hubert Urbański. Gospodarz "Milionerów" uciął jednak te plotki i na łamach Plotka wyznał, że nie przystał na tę propozycję. 

Chodzi o to, by tak dobrać pary, by była między nimi chemia i by wzbudzili sympatię widzów. Redakcja nie chce popełnić błędu jak z Małgorzatą Rozenek-Majdan, której widzowie nie polubili w tej roli - tajemniczo zdradził informator portalu Świat Gwiazd. 

O jakich dziennikarzy już wkrótce wzbogacą się trzy dotychczasowe pary? Niektóre nazwiska, które rzekomo są brane pod uwagę, mogą być sporym zaskoczeniem. O kim mowa?

To oni poprowadzą "Dzień Dobry TVN"? Zaskakujące nazwiska

W sieci pojawiły się informacje, jakoby producenci "Dzień Dobry TVN" pieczołowicie pracowali nad znalezieniem najlepszych osób. Jak donosi ShowNews, na zdjęcia próbne zaproszono Mateusza Hładkiego, Roberta Stockingera i znaną widzom TVN24 Dagmarę Kaczmarek-Szalkow. Jako że Hubert Urbański nie podjął się wyzwania, według portalu dało to szansę także Sandrze Hajduk, Mikołajowi Komarowi i Piotrowi Kędzierskiemu.

Na razie wszyscy wypadają dobrze, na luzie, bez spięcia i przede wszystkim naturalnie. Jest szansa, że będą nowymi gospodarzami porannego pasma - dodał tajny informator Świata Gwiazd. 

Jak sądzicie, czy te domysły okażą się prorocze?

Dzień dobry TVN
"Dzień Dobry TVN": w programie pojawią się nowi prowadzący? Fot. Kapif 
Dzień dobry TVN
"Dzień Dobry TVN": w programie pojawią się nowi prowadzący? Fot. Kapif 

Źródło: Plotek, Świat Gwiazd, ShowNews