Rozrywka.Goniec.pl

fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska jest gorąca jak tegoroczne lato. Opublikowała nowe zdjęcia

1 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Małgorzata Tomaszewska jeszcze kilka lat temu była znana tylko z tego, że jest córką piłkarza Jana Tomaszewskiego. Bramkarz, który "zatrzymał Anglię" wpoił córce, że tylko swobodne wypowiedzi mogą przynieść jej sukces, co zaowocowało tym, że Małgorzata zamarzyła o karierze dziennikarskiej. Widzowie pokochali ją nie tylko za charyzmę i elokwencję, ale również za wyjątkową urodę. Najnowsze zdjęcia są najlepszym dowodem na to, że gospodyni "Pytania na śniadanie" mogłaby wystartować w wyborach miss.

Małgorzata Tomaszewska wraz z Idą Nowakowską, Rafałem Brzozowskim i Aleksandrem Sikorą tworzą niezwykle udany kwartet prezenterski, który ma już za sobą duże wyzwania. Tomaszewska wspólnie z Brzozowskim prowadziła specjalną, "covidową" edycję Eurowizji Junior w Warszawie. Wbrew wcześniejszym złośliwościom, wypadli bardzo dobrze.

Sukces pozwolił Małgorzacie Tomaszewskiej na błyskawiczny rozkwit kariery. Oprócz poprowadzenia kilka sezonów "Pytania na śniadanie", dziennikarka była także gospodynią benefisu Zenka Martyniuka pt. "Życie to są chwile", a także "Wakacyjnej trasy Dwójki ".

Blondwłosa córka bramkarza przez krótki okres pracy poprowadziła też dwie edycje hitowego programu "The Voice of Poland" i trzecią edycję rozrywkowego "Dance Dance Dance". Nie można zapomnieć o angażu, o którym marzyli także inni - Małgorzata Tomaszewska została konferansjerką 57. i 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Dziennikarski talent i oszałamiające tempo kariery zawodowej Małgorzaty Tomaszewskiej są naprawdę imponujące. 33-latka postanowiła podgrzać atmosferę wokół siebie i opublikowała na Instagramie zdjęcia, które rozgrzały internautów do czerwoności.

Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcia z wakacji. Wygląda olśniewająco

Małgorzata Tomaszewska, choć nie poszła w ślady wysportowanego taty, może pochwalić się atletyczną sylwetką. Obserwatorom trudno oderwać wzrok od jej smukłych i widowiskowych nóg. Bez wątpienia, gospodyni "Pytania na śniadanie" mogłaby zawalczyć o tytuł "najpiękniejszej sylwetki telewizji publicznej".

Małgorzata Tomaszewska postanowiła nie ryzykować załamania pogody i jako cel podróży wybrała słoneczną Grecję. Wysokie temperatury pozwalają jej nie tylko zakosztować drogocennej witaminy D, ale również opalić ciało. Gwiazda ochoczo paraduje po piasku i hotelowym lobby w skąpych, podkreślających jej atuty strojach kąpielowych.

Fani nie kryją zachwytów Małgorzatą Tomaszewską w wakacyjnym wydaniu. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Wyglądasz jak bogini", "Najbardziej perfekcyjna kobieta na świecie", "Afrodyta" - czytamy.

Przedsiębiorcza Małgorzata Tomaszewska w urlopowym ferworze, nie zapomniała zareklamować produktów firmy, z którą współpracuje. Upojne chwile pod palmami nie są - jak widać - powodem do przerwy w funkcjonowaniu biznesu. Podziwiacie?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu
Czytaj więcej >

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]