Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zaskakujące informacje o córce Bogusława Lindy. Piękna Aleksandra odcina się od ojca?
Alicja Czepli
Alicja Czepli 29.06.2022 16:00

Zaskakujące informacje o córce Bogusława Lindy. Piękna Aleksandra odcina się od ojca?

Aleksandra Linda Bogusław Linda
TRICOLORS/East News

Aleksandra Linda jest jednym ze złotych dzieci polskiego showbiznesu. Mimo znanych i utalentowanych rodziców, na których mogłaby żerować całe życie, zdecydowała się sama wziąć byka za rogi i rozpocząć karierę aktorską bez korzystania z rodzinnych koneksji. Kim dziś jest córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel?

Córka Bogusława Lindy i jej nietypowa kariera

Aleksandra Linda to osoba niebywała w polskim showbiznesie. Jako córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel mogłaby łatwo wejść w świat sławy i wielkich pieniędzy, za odrobinę swojej prywatności. Znając realia tej branży, zapewne nawet nie musiałaby się zbytnio starać, a rozmaite reality show i setki tysięcy obserwatorów w social mediów należałyby do niej. Tymczasem dziś niewiele osób w Polsce jest w ogóle świadomych, że Bogusław Linda ma córkę.

Ze względu na znanych rodziców, kontakt z rodzimym showbiznesem miała od dziecka. Rodzice, zapewne myśląc przyszłościowo i chcąc zapewnić bezpieczny byt swojej córce, zabierali ją na rozmaite branżowe wydarzenia i ścianki odkąd ta skończyła kilka lat. Jednak obserwując drogę Aleksandry Lindy można zauważyć, że dziś jako dorosła kobieta zdecydowanie rzadziej pozuje przed obiektywami fotoreporterów.

Okazuje się, że córka Bogusława Lindy zdecydowała się ciężką pracą zasłużyć na uznanie dla swojego nazwiska. Jeszcze będąc nastolatką, zdecydowała się odejść z prywatnego liceum artystycznego, do którego wysłali ją rodzice, by sama wyjechać do innego miasta, w celu nauki aktorstwa.

Być może przez to dziś nie jest wielką gwiazdą na miarę Julii Wieniawy - która przecież grała córkę Bogusława Lindy. Jej profil na Instagramie liczy skromne 7 tysięcy obserwatorów, a zdjęcia które wrzuca są raczej kameralne, artystyczne, bez epatowania drogimi torebkami, czy wakacjami. Raz na jakiś czas pojawi się nawet zdjęcie z ojcem.

Aleksandra Linda i jej plany na przyszłość

Jednak zamiast się chwalić znanymi rodzicami, aktorka woli zwracać uwagę na swoją ciężką pracę. W jednym z nielicznych wywiadów jakich udzieliła, opowiedziała o swojej wyprowadzce do Krakowa, gdzie postanowiła jeszcze jako nastolatka sama się utrzymywać. Przekonuje, że mieszkała z koleżanką w kawalerce bez ciepłej wody, a po zajęciach pracowała jako kelnerka.

Choć taka pracowitość jest godna podziwu, to trzeba przyznać że jak na razie dorobek filmowy córki Lindy nie jest oszałamiający. Ma za sobą role w filmach krótkometrażowych, a także takich produkcjach jak "Diablo" czy "Psy 3", gdzie zagrała u boku swojego ojca. Przekonuje jednak, że rolę otrzymała z castingu.

Poza aktorstwem, córka Bogusława Lindy nie ukrywa zainteresowania modą. Ma za sobą doświadczenie w kilku sesjach i pokazach, powoli podbija świat także jako modelka. Nie ukrywa jednak zamiłowania do projektowania i chciałaby w przyszłości tym się także zająć.

Aspirująca aktorka jednak przekonuje, że nie ma zamiaru się spieszyć z realizacją swoich planów. Opowiada, że chciałaby spróbować różnych rzeczy, ale jak na razie nie ma gotowego przepisu na swoje życie. Może w tej perspektywie pomaga jej ojciec, który jest wciąż aktywny w branży filmowej, mimo sędziwego wieku?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: TeleMagazyn