Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Co widzisz na obrazku? Ten test osobowości powie ci, kim naprawdę jesteś
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 08.02.2023 16:00

Co widzisz na obrazku? Ten test osobowości powie ci, kim naprawdę jesteś

tiktok
tiktok.com/@charlesmeriot

Iluzja optyczna zamieszczona na Tik Toku stała się prawdziwym hitem. Odpowiedź na pytanie "co dostrzegasz na obrazku jako pierwsze" może podobno powiedzieć wiele na temat naszej osobowości!

Iluzja optyczna, która prawdę Ci powie?

Tik Tok stał się ulubiony medium społecznościowym młodych ludzi, którzy próbują zaistnieć w świecie internetu. Jednym z nich jest niejaki Charles Meriot, który zamieszcza na swoim profilu intrygujące grafiki.

Jak twierdzi, to, co na nich zauważymy, może powiedzieć wiele o nas samych. Jednym z najpopularniejszych wideo na jego profilu jest to ze zdjęciem przedstawiającym... no właśnie, co ono w zasadzie przedstawia?

@charlesmeriot What did you see first #Illusions #IllusionsChallenge #CharlesMeriot ♬ Valerie (Version Revisited) - Mark Ronson

Wszystko zależy od patrzącego. Jedni od razu zwrócą uwagę na wiele żółtookich wron, lecących ku sobie i od siebie. Inni przykują natomiast uwagę do białego ptaka znajdującego się w centrum obrazka.

Test osobowości

Zdaniem Meriota, jeśli jako pierwsze zobaczyliśmy wrony, to posiadamy różne osobowości, które "uruchamiamy" w momencie zetknięcia się z różnymi osobami. Jesteśmy też bardzo zdeterminowani.

W przypadku, gdy zwrócimy uwagę na białego ptaka, oznacza to, że jesteśmy silni i dumni. Czy któraś z teorii sprawdza się w Waszym przypadku? A może uważacie, że to wszystko stek bzdur? Koniecznie napiszcie w komentarzu!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: