Rozrywka.Goniec.pl

Stefan "Chłopaki do wzięcia" https://www.instagram.com/p/CikNlzjoFiL/

"Chłopaki do wzięcia". Stefan Koch zostanie ojcem. Wspólnie z partnerką przekazali radosną nowinę

28 Października 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Stefan Koch z "Chłopaków do wzięcia" zostanie ojcem. Mężczyzna i jego partnerka Aldona w rozmowie z jednym z serwisów ogłosili radosną nowinę i opowiedzieli o swoich obawach.

Stefan z "Chłopaków do wzięcia" będzie ojcem

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali dokumentalnych . Produkcja podbiła serca widzów, a z jej bohaterów uczyniła prawdziwe gwiazdy. Jednym z najpopularniejszych uczestników programu jest Stefan Koch, który w programie występuje z siostrą .

Rodzeństwo od początku wzbudziło spore kontrowersje wśród widzów. Zarzucano im nawet, że nie zachowują się jak brat i siostra, a para. Stefan i Karina jednak stanowczo zaprzeczali tym pogłoskom i zgodnie twierdzili, że przyszli do programu po prawdziwą miłość.

Mężczyzna spędził długie miesiące na poszukiwaniu tej jedynej, jednak w końcu udało mu się znaleźć partnerkę. Związek Stefana i Aldony stale rozkwita i wszystko wskazuje na to, że właśnie wkroczył na kolejny etap. Zakochani wyznali, że niebawem na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Bohater "Chłopaków do wzięcia" wraz ze swoją ukochaną ogłosili radosną nowinę podczas rozmowy z serwisem "Telemagazyn". Para nie ukrywa, że obawia się nowej sytuacji. Mimo wszystko Stefan i Aldona są bardzo szczęśliwi i już nie mogą się doczekać, kiedy powitają na świecie swojego potomka.

- Cieszymy się, ale jednocześnie trochę obawiamy, jak to będzie. Mimo to raczej nie boimy się tego, że nie sprawdzimy się jako rodzice - wyznali przyszli rodzice.

Na tyle szczęścia nie może jednak liczyć siostra Stefana. Karina rozstała się ze swoim problemem, a za powód rozpadu ich związku podaje chorobliwą zazdrość. Czy w tej sytuacji rodzeństwo zdecyduje się zażegnać konflikt, który pojawił się między nimi przez nowych partnerów?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Telemagazyn

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >

Telewizja

Darek z "Sanatorium miłości" znalazł nową miłość. Zdążył się już oświadczyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni
Czytaj więcej >

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]