Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Bolesna prawda o związku Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego wyszła na jaw. "Walczyłam bardzo mocno"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 27.09.2023 21:51

Bolesna prawda o związku Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego wyszła na jaw. "Walczyłam bardzo mocno"

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki
KAPIF/Intagram @halinamlynkova

Halina Mlynkova już jako młodziutka dziewczyna robiła wielką karierę sceniczną razem z zespołem Brathanki. Potem wokalistka straciła na popularności, a w jej życiu prywatnym też nie było zbyt kolorowo. Miała dwóch mężów - Łukasza Nowickiego oraz Leszka Wronkę. Teraz postanowiła przerwać milczenie na temat swojego dawnego związku.

Obecny związek Haliny Mlynkovej

Halina Mlynkova to piosenkarka oraz autorka tekstów i muzyki, która jest obecna na rynku muzycznym już od 1998 roku. Po dwóch - finalnie nieudanych małżeństwach - wreszcie odnalazła szczęście u boku Marcina Kindli. Dwa lata temu parze urodził się syn, Leo. To drugie dziecko byłej wokalistki zespołu Brathanki. Pierwszy syn gwiazdy, Piotr jest starszy od brata aż o 17 lat

Skandaliczne sceny na antenie TVP. "Pan jest chamem"

Halina Mlynkowa była związana z Łukaszem Nowickim

Tatą Piotra jest pierwszy mąż Haliny, Łukasz Nowicki, którego widzowie kojarzą głównie z programu “Pytanie na Śniadanie” w TVP2. Piosenkarka rozwiodła się z prezenterem w 2012 roku, po dziewięciu latach małżeństwa.

Drugim mężem wokalistki był Leszek Wronka, ale ich relacja także nie przetrwała próby czasu i wytrzymali ze sobą pięć lat. Teraz Halina Mlynkova w rozmowie z Żurnalistą postanowiła opowiedzieć o swoim dawnym związku. Nie powiedziała wprost, o którego partnera chodzi, ale wiele wskazuje na to, że może to być Łukasz Nowicki.

Halina Mlynkowa wyjawiła prawdę o swoim związku

Piosenkarka otworzyła się i wyznała, że włożyła wiele wysiłku w ratowanie tamtej relacji. - Naprawdę walczyłam bardzo mocno. Gdy tak się dzieje, wtedy zatracasz siebie. Przestajesz siebie szanować, ponieważ pozwalasz na rzeczy, na które normalnie człowiek nie powinien pozwalać, żeby to wszystko przetrwało - zdradziła Halina Mlynkova.

- Bardzo chciałam, żeby poważna relacja przetrwała. Jak dokonałam już jakiegoś życiowego wyboru, jakim jest ślub itd., to walczyłam do samego końca. Czasami są takie momenty, że albo wiesz, że to jest twój koniec i brniesz w to, albo zaczynasz ratować siebie i wtedy musisz odejść - dodała była wokalistka zespołu Brathanki.