Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Głogowska poszła na badanie, którego unikała. Po wyjściu zwróciła się do fanek. "Bądźcie mądrzejsze ode mnie"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.11.2023 14:53

Anna Głogowska poszła na badanie, którego unikała. Po wyjściu zwróciła się do fanek. "Bądźcie mądrzejsze ode mnie"

Anna Głogowska
KAPiF; Anna Głogowska poszła na badanie, którego unikała, a teraz apeluje do fanek

O tym, jak ważne jest, by wykonywać systematycznie badania, nie powinno się nikomu przypominać, jednak zdarza się, że w ferworze zajęć, można o tym zapomnieć lub przesunąć w czasie. Tak też stało się w przypadku Anny Głogowskiej. Ostatecznie tancerka dotarła do gabinetu lekarskiego, a teraz apeluje do fanek.

Anna Głogowska przed laty była związana z Piotrem Gąsowskim

Anna Głogowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich tancerek. Dużą popularność przyniósł jej udział w “Tańcu z gwiazdami”. Oprócz niej zyskała także miłość. Taneczne treningi tancerki i Piotra Gąsowskiego przerodziły się w głębokie uczucie, które trwało przez ponad 10 lat i zaowocowało narodzinami córki. Ostatecznie jednak para rozstała się, jednak pomimo tego starali się mieć pozytywne relacje ze sobą i nie obwiniać się za wzajemnie za rozpad związku. 

Jakiś czas temu Anna Głogowska znacznie wycofała się z życia publicznego. Rzadko pozuje na ściankach, nieczęsto pokazuje się na imprezach branżowych. Mimo to została aktywna w social mediach, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Tym razem wystosowała ważny apel do swoich obserwatorek.

Niebywałe, z kim Piotr Gąsowski świętował 59. urodziny. Pokazał zdjęcia, fani przecierali oczy

Anna Głogowska wybrała się na badania

Jak wiadomo, wykonywanie regularnie kontrolnych badań jest niezbędne, by jak najdłużej móc cieszyć się zdrowiem, lecz zdarza się, że niektórzy o nich zapominają albo przekładają je w czasie z nadzieją, że na pewno jest wszystko w porządku z ich organizmem. Niestety nie zawsze tak się dzieje, a lekceważenie podstawowych badań może skończyć się nawet tragicznie.

Anna Głogowska właśnie zabrała głos w tej sprawie. Zamieściła na Instagramie obszerny wpis, w którym tancerka wyjawiła, że odwlekała kontrolne badania przez pięć miesięcy, aż ostatecznie zdecydowała się na nie wybrać. Jak wyjaśniła, na szczęście jest wszystko w porządku z jej zdrowiem, choć podczas nich mógł towarzyszyć jej stres.

Aj… Ta mina, kiedy wiesz, że kolejne zalecane USG miałaś zrobić jakieś 5 miesięcy temu (ale wszystko ok! Ufff! […] A potem idziesz jeszcze na pierwsze w swoim życiu (45 lat!) USG piersi i węzłów chłonnych […], gdzie pani doktor […] widząc, że nic nie rozumiem z tego, co do mnie mówi (poza komendami), ostatecznie się nade mną lituje i stwierdza, z góry przepraszając za kolokwializm: “Pani Aniu! Pani piersi postanowiły się jeszcze nie starzeć” - napisała Anna Głogowska.

Anna Głogowska apeluje do internautek

Przy okazji Anna Głogowska postanowiła zaapelować do internautek, które systematycznie zaglądają na jej profil. Przypomniała im, że regularne badania są niezwykle ważne i mogą uchronić przed wieloma nieprzyjemnościami związanymi z ewentualnym długim i poważnym leczeniem. 

Co za ulga! Mam więcej szczęścia niż rozumu! Regularnie robię cytologię, ale piersi badałam tylko przy okazji (skandal) Tak nie można! Dziewczyny! Bądźcie mądrzejsze ode mnie - przekazała tancerka.

Czy apel Anny Głogowskiej pomoże również Tobie w tym, żeby znaleźć odwagę i czas, by udać się do lekarza i wykonać badania kontrolne, które mogą uratować Ci nawet życie?