Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > O tym było cicho, ale Marcin Hakiel się wygadał. Wszystkie pozory runęły, poszło o święta
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 20.11.2023 13:30

O tym było cicho, ale Marcin Hakiel się wygadał. Wszystkie pozory runęły, poszło o święta

Marcin Hakiel
O tym było cicho, ale Marcin Hakiel się wygadał. Fot. Kapif / Instagram @katarzynacichopek

Marcin Hakiel zdradził, jak od kulis wyglądają jego kontakty z Katarzyną Cichopek oraz dziećmi, które mimo rozstania, starają się wspólnie wychowywać. U kogo małoletni Adam i Helenka spędzą święta? Wnioskując po słowach tancerza, ta sprawa może stanąć na ostrzu noża. Dlaczego?

Od rozstania Cichopek i Hakiela minęło ponad 1,5 roku

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się ponad półtora roku temu. Od tego momentu dużo się wydarzyło - gwiazda "M jak miłość" coraz śmielej planuje przyszłość z Maciejem Kurzajewskim, zaś jej były małżonek oddaje się romantycznym uniesieniom z kolejną partnerką. Choć można odnieść wrażenie, że w ich życiu wszystko zaczyna się układać, to kością niezgodny wciąż pozostają wzajemne kontakty. 

Były uczestnik "Tańca z gwiazdami" chętnie dzieli się z mediami swoimi spostrzeżeniami na temat swojego małżeństwa, często nie stawiając byłej lubej w najkorzystniejszym świetle. Jak w obliczu rosnących nieporozumień wyglądają ich wzajemne kontakty?

Marcin Hakiel
O tym było cicho, ale Marcin Hakiel się wygadał. Fot. Kapif
Hakiel przypadkowo udostępnił wizerunek córki! Dziewczynka do złudzenia przypomina jedno ze znanych rodziców

Marcin Hakiel zdradził, jak wyglądają jego relacje z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel ujawnił, że nie ma bezpośredniego kontaktu z Katarzyną Cichopek, a wszelkie rodzicielskie sprawy załatwiane są za pośrednictwem wynajętych prawników. 

Mamy podpisane porozumienie rodzicielskie właściwie do końca, wszystko mamy rozpisane co do dnia, co do godziny. My właściwie nie mamy kontaktów, nasi mecenasowie, pełnomocnicy się wymieniają czasami jakimiś mailami, czy pismami - oznajmił w rozmowie z portalem Świat Gwiazd. 

Czy to surowe stanowisko zmieni się w obliczu świąt Bożego Narodzenia? Wszak jest to czas, w którym rodzina porzuca wszelkie animozje i wspólnie się spotyka, by połamać się opłatkiem. Czy tak stanie się także w przypadku poróżnionych celebrytów?

U kogo dzieci Cichopków spędzą wigilię Bożego Narodzenia?

Po słowach Marcina Hakiela można wnioskować, że wspólne wigilijne spotkanie ponad podziałami nie będzie możliwe. Najprawdopodobniejszą opcją będzie zatem powtórka z poprzedniego roku. Wówczas Katarzyna Cichopek dostosowała się do wcześniej ustalonego harmonogramu i zorganizowała świąteczną kolację dzień wcześniej, by spędzić ją razem z 14-letnim Adamem i 10-letnią Helenką. 

Internauci mają w tej kwestii mieszane odczucia. Jedni uważają, że byli małżonkowie nie powinni wyżej od komfortu pociech stawiać niesnasek, inni zaś twierdzą, że nawet tak ważna grudniowa data powinna być dalej respektowana przez obie strony. U kogo zatem ich dzieci spędzą wigilię w tym roku? O tym z pewnością dowiemy się w najbliższym czasie, zaś jedno pewne jest już dziś - przy stole razem na pewno nie zasiądą ich rodzice.

Katarzyna Cichopek
cin Hakiel się wygadał. Fot. Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek
cin Hakiel się wygadał. Fot. Instagram @katarzynacichopek

Źródło: Świat Gwiazd