Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Koszmar bohaterki "M jak miłość", tragedia w serialu. Poparzone całe ciało, a lekarze odkrywają coś strasznego
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.11.2023 11:31

Koszmar bohaterki "M jak miłość", tragedia w serialu. Poparzone całe ciało, a lekarze odkrywają coś strasznego

M jak miłość
AKPA, TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News; Koszmar bohaterki "M jak miłość", tragedia w serialu

W ostatnim czasie “M jak miłość” przepełnione jest tragediami rodzinnymi. Tym razem dojdzie do pożaru, podczas którego przerażony Tadeusz wyniesie Jagodę z płonącego domu. Kobieta dozna licznych poparzeń, jednak to nie będzie koniec ich problemów. Z czym będą musieli zmierzyć się bohaterowie serialu?

Tragedia w "M jak miłość"

W ostatnim czasie fani “M jak miłość” są w ostatnim czasie świadkami licznych rodzinnych tragedii. Najpierw serialowa Magda musiała zmierzyć się ze zdradą Andrzeja, której dopuścił się z Julią, a niewiele później dowiedziała się o śmierci swojego ukochanego ojca, Wojciecha Marszałka. 

Chwile grozy przeżyła również Kinga Zduńska. Choć początkowo nic nie zapowiadało, że stanie się coś złego, doszło do ogromnej tragedii. Piotrek, jej mąż, stracił przytomność i runął na ziemię. Jego żona natychmiast wezwała pomoc, po czym dowiedziała się, że jej ukochany przeszedł zawał serca.

Nie żyje Maciej Damięcki. Produkcja "M jak miłość" żegna artystę. Wiadomo, kto go najprawdopodobniej zastąpi

Kolejna tragedia w "M jak miłość"

To jednak nie jest koniec fatalnych sytuacji w serialu. Nieszczęście nie ominie także Tadeusza i Jagody. Podczas zbliżającego się 1763 odcinka, widzowie po raz kolejny będą z emocjami przypatrywać się tragedii, której finał znajdzie się w szpitalu. Co takiego się wydarzy?

Tadeusz, po powrocie do domu, przeżyje ogromny szok. Zauważy bowiem, że dom, w którym mieszka, stanął w płomieniach. Jakby tego było mało, okaże się, że Jagoda znajduje się w środku, pośród płomieni. Mężczyzna, nie bacząc na swoje bezpieczeństwo, ruszy jej na pomoc. Wyniesie ją na rękach, czym uratuje jej życie. Kobieta niemal natychmiast zostanie przewieziona do szpitala. Tam na jaw wyjdą zaskakujące informacje dotyczącego tego, co się wydarzyło.

Tragedia w "M jak miłość" Jagoda została silnie poparzona, lecz to nie koniec jej zdrowotnych problemów

Jagoda, po przewiezieniu do placówki medycznej, szybko trafi w ręce doświadczonych lekarzy. Niestety jej stan będzie poważny. Okaże się, że kobieta nie tylko doznała licznych i rozległych poparzeń, ale również została wcześniej otruta. Jak to się stało?

Zrobiliśmy badania krwi. Mam pewne podejrzenia, ale… zobaczymy, co wykażą testy toksykologiczne - padnie z ust lekarza.

Okaże się, że winną całej sytuacji jest Ola, która postanowiła swój chory plan wcielić w życie. Miała odwiedzić wcześniej Jagodę pod pretekstem pożegnania się. Wykorzysta wówczas okazję i otruje swoją rywalkę środkami, które wcześniej zdobyła od Ewy Kalinowskiej. 

Gdy kobieta zaśnie, Ola zamknie ją w pomieszczeniu i podłoży ogień, a następnie oddali się z miejsca. Tadeusz, w tym czasie, gdy lekarze będą walczyć o życie Jagody, ruszy w pogoń za niedoszłą morderczynią jego ukochanej. Wraz z pomocą Dariusza uda mu się schwytać Aleksandrę.

A co z Jagodą? Czy lekarzom uda się uratować kobietę i pomimo wcześniejszego strachu i jej poważnego stanu zdrowia, wyjdzie z opresji bez szwanku? Okaże się to już niebawem, w kolejnych odcinkach.