Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Ujawniono, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda dysponuje niemałym majątkiem

30 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Alicja

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Okazuje się, że za tym tytułem idą naprawdę niemałe zarobki. Ile zarabia dziennikarka TVN? Możecie się zdziwić.

Agnieszka Woźniak-Starak jest osobą, na którą wystarczy spojrzeć, by stwierdzić, że zapewne niemało zarabia. Zawsze elegancko ubrana, w dodatkach i ciuchach od najlepszych projektantów, często pojawiająca się na ważnych wydarzeniach z idealnym makijażem i fryzurą. Nie trzeba być detektywem, by się domyślać, że w domu Woźniak-Starak się powodzi.

Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak?

Jako prowadząca licznych programów popularnej stacji TVN nie może narzekać na brak gotówki. Za poprowadzenie popularnego programu "Azja Express" gwiazda miała zainkasować zawrotną kwotę 600 tysięcy złotych.

Do tego dochodzą jeszcze zarobki z prowadzenia "Dzień Dobry TVN" czy własnej audycji w newonce radio, które nie są ujawnione, jednak z pewnością wynoszą one dziesięciokrotność średniej krajowej.

Oprócz tego nie należy zapominać, że jest popularna w social mediach i dodatkowo zgarnia niemałe sumki za kontrakty reklamowe. Za współpracę z marką lakierów do paznokci miała otrzymać 300 tysięcy złotych. Dodatkowo na jej Instagramie często pojawiają się posty sponsorowane.

Jeśli jednak dziennikarka zażyczy sobie kupić eleganckie skórzane kozaki czy wycieczkę na drugi koniec świata, zawsze może podreparować swój fundusz prowadzeniem imprez firmowych. Dzięki temu w jeden wieczór może zarobić tyle, ile większość Polaków zarabia miesięcznie - między 5 a 10 tysięcy złotych.

Majątek po zmarłym mężu

Parę lat temu Agnieszka Woźniak-Starak pochowała tragicznie zmarłego męża . Piotr Woźniak-Starak był jednym z najbardziej uznanych polskich producentów filmowych, z bardzo dochodową firmą. Po jego tragicznej śmierci latem 2019 wdowa odziedziczyła cały jego majątek.

Głównym źródłem dochodu producenta była jego firma Watchout Studio. Roczne przychody firmy wynoszą prawie 30 milionów złotych, zaś zwrot z filmów wprowadzanych do kin oscyluje w granicy 75 milionów złotych. Całkowity spadek po zmarłym mężu wynosił zaś 6 miliardów złotych.

Warto podkreślić, że celebrytka może pochwalić się ekskluzywnymi prezentami, niedostępnymi dla zwykłych śmiertelników. Jednym z podarków ślubnych był apartament na nowojorskim Manhattanie, którego wartość wyceniana jest na 30 milionów złotych. Gdyby jednak dziennikarka chciała jeszcze pomieszkać w Polsce, może liczyć na willę w podwarszawskim Konstancinie.

Trzeba przyznać, że zapewne niewiele dziennikarek w Polsce może tak jak Agnieszka Woźniak-Starak liczyć swoje zarobki w milionach. Z pewnością nie taką przyszłość widzą przed sobą studenci dziennikarstwa, ale jak widać wszystko jest możliwe.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Nietypowe zachowanie Krzysztofa Krawczyka Juniora za kulisami festiwalu w Opolu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda ze sceny w Opolu odniosła się do skandalu z reżyserem? Padły znaczące słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Pectus tuż przed Opolem miał spore problemy. Tomasz Szczepanik ze sceny mówił o wypadku
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edyta Górniak zaśpiewa hity Ireny Santor w Opolu. Artystka komentuje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka dołączy do Trubadurów? Padła jasna deklaracja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kontrowersyjne stylizacje Roksany Węgiel w Opolu. 18-latka odsłoniła za dużo?
Czytaj więcej >
Alicja

Posiadam doświadczenie w wielu redakcjach - od Świata Gwiazd po Gazetę Wyborczą Trójmiasto. Jestem studentką scenariopisarstwa w Szkole Filmowej w Łodzi, a pisanie jest jedną z moich największych pasji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Elżbieta Włodarska

Nie żyje Paul Geoffrey. Znany aktor przegrał walkę z ciężką chorobą
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Wszyscy patrzyli tylko na Edytę Golec. Zaskakujące, co założyła na koncert w Opolu
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Elżbieta Włodarska

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z wakacji. Wystarczyły 3 słowa, by wywołać burzę
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Agata Jaroszewska

Nie żyje gwiazdor "Breaking Bad". Mike Batayeh zmarł nagle
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Viki Gabor obraziła zagraniczną gwiazdę. "Jest brzydka"
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Bracia Golec pożałują występu w Opolu? Fani byli dla nich bezlitośni
Czytaj więcej >