Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ujawniono, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda dysponuje niemałym majątkiem
Alicja Czepli
Alicja Czepli 30.06.2022 20:49

Ujawniono, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda dysponuje niemałym majątkiem

Agnieszka Woźniak-Starak
TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Okazuje się, że za tym tytułem idą naprawdę niemałe zarobki. Ile zarabia dziennikarka TVN? Możecie się zdziwić.

Agnieszka Woźniak-Starak jest osobą, na którą wystarczy spojrzeć, by stwierdzić, że zapewne niemało zarabia. Zawsze elegancko ubrana, w dodatkach i ciuchach od najlepszych projektantów, często pojawiająca się na ważnych wydarzeniach z idealnym makijażem i fryzurą. Nie trzeba być detektywem, by się domyślać, że w domu Woźniak-Starak się powodzi.

Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak?

Jako prowadząca licznych programów popularnej stacji TVN nie może narzekać na brak gotówki. Za poprowadzenie popularnego programu "Azja Express" gwiazda miała zainkasować zawrotną kwotę 600 tysięcy złotych.

Do tego dochodzą jeszcze zarobki z prowadzenia "Dzień Dobry TVN" czy własnej audycji w newonce radio, które nie są ujawnione, jednak z pewnością wynoszą one dziesięciokrotność średniej krajowej.

Oprócz tego nie należy zapominać, że jest popularna w social mediach i dodatkowo zgarnia niemałe sumki za kontrakty reklamowe. Za współpracę z marką lakierów do paznokci miała otrzymać 300 tysięcy złotych. Dodatkowo na jej Instagramie często pojawiają się posty sponsorowane.

Jeśli jednak dziennikarka zażyczy sobie kupić eleganckie skórzane kozaki czy wycieczkę na drugi koniec świata, zawsze może podreparować swój fundusz prowadzeniem imprez firmowych. Dzięki temu w jeden wieczór może zarobić tyle, ile większość Polaków zarabia miesięcznie - między 5 a 10 tysięcy złotych.

Majątek po zmarłym mężu

Parę lat temu Agnieszka Woźniak-Starak pochowała tragicznie zmarłego męża. Piotr Woźniak-Starak był jednym z najbardziej uznanych polskich producentów filmowych, z bardzo dochodową firmą. Po jego tragicznej śmierci latem 2019 wdowa odziedziczyła cały jego majątek.

Głównym źródłem dochodu producenta była jego firma Watchout Studio. Roczne przychody firmy wynoszą prawie 30 milionów złotych, zaś zwrot z filmów wprowadzanych do kin oscyluje w granicy 75 milionów złotych. Całkowity spadek po zmarłym mężu wynosił zaś 6 miliardów złotych.

Warto podkreślić, że celebrytka może pochwalić się ekskluzywnymi prezentami, niedostępnymi dla zwykłych śmiertelników. Jednym z podarków ślubnych był apartament na nowojorskim Manhattanie, którego wartość wyceniana jest na 30 milionów złotych. Gdyby jednak dziennikarka chciała jeszcze pomieszkać w Polsce, może liczyć na willę w podwarszawskim Konstancinie.

Trzeba przyznać, że zapewne niewiele dziennikarek w Polsce może tak jak Agnieszka Woźniak-Starak liczyć swoje zarobki w milionach. Z pewnością nie taką przyszłość widzą przed sobą studenci dziennikarstwa, ale jak widać wszystko jest możliwe.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi: