Rozrywka.Goniec.pl

Agata Młynarska, Edward Miszczak fot. KAPiF

Agata Młynarska krytykuje decyzje Edwarda Miszczaka. Dziennikarka nie gryzła się w język. "Miłości widzów nie da się szybko kupić"

8 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Agata Młynarska skrytykowała decyzje podjęte ostatnio przez Edwarda Miszczaka. Dziennikarka twierdzi, że nowy dyrektor programowy Polsatu popełnił poważny błąd.

Agata Młynarska o zwolnieniach w telewizji Polsat

Edward Miszczak, który już niebawem oficjalnie obejmie funkcję dyrektora programowego telewizji Polsat, wprowadza w stacji duże zmiany. Niedawno media obiegły informacje o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz tę decyzję postanowiła skomentować Agata Młynarska.

Dziennikarka pochwaliła Piotra Gąsowskiego, który w geście solidarności z koleżanką również pożegnał się z show Polsatu. Agata Młynarska ostrzegła także Edwarda Miszczaka . Jej zdaniem decyzje dyrektora programowego stacji są nierozsądne i już niebawem zaowocują przykrymi konsekwencjami dla stacji.

- Nie jestem zaskoczona. Znam Gąsa i wiem, że przyjacielowi odda ostatnią koszulę. W świecie szow-biznesu to rzadka cecha. Trzeba mieć jaja - zaczęła.

Agata Młynarska jest rozczarowana zwolnieniami osób, które tworzyły w programie niezwykle zgraną ekipę. Dziennikarka uważa, że uważa, że Katarzynę Skrzynecką i Piotra Gąsowskiego trudno będzie zastąpić.

- Takie osobowości jak Katarzyna Skrzynecka czy Piotr Gąsowski w świecie mediów to żyła złota dla stacji. Takie przyjaźnie w świecie mediów to rzadkość. Są jednak możliwe i dowodzą, że w życiu poza kasą coś się liczy! - napisała na Instagramie.

Agata Młynarska krytykuje decyzje Edwarda Miszczaka

Agata Młynarska postanowiła skomentować decyzje nowego dyrektora programowego Polsatu. 57-latka nie przebierała w słowach.

- Nowi dyrektorzy mają nowe wizje. Ich prawo. Warto jednak pamiętać, że miłości widzów nie da się szybko kupić. Potrzebny jest czas. Zaufanie i lojalność są jeszcze droższe. Zwolnienie Kasi jako prowadzącej z „Tańca z Gwiazdami” było początkiem końca tego programu w TVN - zauważyła.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali, jak są traktowani na planie "PnŚ". Praca marzeń?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Cezary Kucharski otwarcie zaatakował Annę Lewandowską. "Ma drugie oblicze"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ida Nowakowska zabrała głos ws. reportażu o Janie Pawle II. Powiedziała, co sądzi o papieżu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bartłomiej Nowosielski przeszedł skomplikowany zabieg. Tadeusz z "M jak miłość" schudł 30 kilo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Przez lata grał Janusza Tracza w "Plebanii". Jak wygląda życie Dariusza Kowalskiego?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska miała groźny wypadek. Gwiazda TVP ujawniła niepokojącą prawdę
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]