Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zaskakująca informacja dotyczącą Filipa Chajzera. Dziennikarz planuje wydać książkę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.09.2023 08:40

Zaskakująca informacja dotyczącą Filipa Chajzera. Dziennikarz planuje wydać książkę

Filip Chajzer
KAPIF

W życiu Filipa Chajzera w ostatnim czasie zaszło wiele zmian. Dopiero co dziennikarz poinformował o rozpoczęciu pracy w Radiu Zet, a potem niczym grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość o jego odejściu z TVN-u, gdzie przez lata pracował jako prowadzący “Dzień Dobry TVN”. Teraz prezenter przyznał, że przed nim kolejne wyznanie, bowiem planuje wydać książkę.

Filip Chajzer odszedł z TVN-u

Filip Chajzer przez wiele lat współpracował z TVN-em, a od 4 lat pełnił funkcję prowadzącego “Dzień Dobry TVN”, gdzie partnerowała mu Małgorzata Ohme. Odejście dziennikarza ze stacji ogromnie zaskoczyła jego fanów. Zbiegło się to z jego nową pracą w Radiu Zet.

Syn Zygmunta Chajzera podczas rozmowy z Plejadą przyznał, że odejście z pracy i rozstanie z pracodawcą nie było łatwą decyzją. Wyjawił, że towarzyszył mu w tym czasie żal, mimo to twierdzi, że była to dobra decyzja.

- To nie są oczywiste rzeczy i to nie są łatwe rzeczy. To tak, jak byś kończyła związek po 15 latach, wiadomo, że zawsze jest żal i zawsze to nie jest łatwa decyzja. To, że to dobra decyzja, to wiem, natomiast nie łatwa - zdradził Filip Chajzer.

Danuta Holecka czekała prawie do końca "Wiadomości". Zaapelowała do widzów

Filip Chajzer planuje wydać książkę

Zanim jeszcze Filip Chajzer odszedł z TVN-u, zdecydował się skupić na swoim zdrowiu, które w ostatnim czasie miało mu szwankować. Następnie gruchnęła informacja dotycząca jego odejścia ze stacji, która niewątpliwie zaskoczyła jego fanów. Podczas rozmowy z Plejadą dziennikarz stwierdził, że ta niespodziewana zmiana miała wpływ na jego komfort psychiczny, owocując przy okazji kolejnym wyzwaniem zawodowym. Filip Chajzer zdradził, że przymierza się do wydania książki.

- To będzie słodko-gorzka książka, tam nie będzie tylko zabawa. To będzie dość gruba historia, której państwo nie znają, ale poznają - zdradził dziennikarz.

O czym będzie książka Filipa Chajzera?

Przy okazji Filip Chajzer zdradził, o czym będzie jego książka. Okazało się, że prezenter w swoim dziele będzie poruszał temat związany z życiem i chęcią podejmowania odważnych decyzji. Ma nawiązywać do problemów egzystencjonalnych.

- Chodzi o to, żeby przestać się bać, żeby przestać być zakładnikiem swojego życia. Zakładnikiem toksycznego związku, zakładnikiem relacji z rodzicem, zakładnikiem zwyczajów, tradycji itd. Często nie podejmujemy ważnych decyzji w życiu, dlatego, że np. boimy się tego, co powiedzą inni. Albo boimy się odejść z jednej pracy, choć czujemy, że to już nie jest nasze miejsce po to, żeby spróbować gdzieś indziej. Po to, żeby znowu wyłożyć karty na stół. Tak sobie żyjemy i tkwimy w tym do emerytury, a drugiego życia nie będzie. Niestety. I o tym będzie ta książka - zdradził Filip Chajzer podczas rozmowy z Plejadą.