Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wiemy, kto będzie walczył w finale "Tańca z gwiazdami"
Patryk Przybyłowski
Patryk Przybyłowski 18.10.2021 21:58

Wiemy, kto będzie walczył w finale "Tańca z gwiazdami"

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
"Taniec z gwiazdami"/Polsat

Półfinał obecnej edycji "Tańca z gwiazdami" obfitował nie tylko w wielkie emocje, ale przede wszystkim w genialne układy taneczne. Jednak nie wszyscy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w wielkim finale, który odbędzie się za tydzień.

Dzisiaj w szranki stanęły trzy pary, z których każda ostrzyła sobie zęby na ostateczny triumf. Na parkiecie stanęli: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Kajra i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Zudziewicz.

Jako pierwsi w finale zameldowali się Piotr Mróz i Hanna Zudziewicz. Pozostałę dwie pary musiały stoczyć dodatkowy bezpośredni pojedynek, który miał przechylić szalę zwycięstwa na ich stronę.

Po podliczeniu głosów oddanych przez telewidzów za pomocą SMS-ów, okazało się, że drugą parą finałową stali się Kajra i Rafał Maserak. Oznacza to, że przygodę z programem w półfinale zakończyli Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz.

Wielki finał już za tydzień, w poniedziałek 25 października tuż po godzinie 20:00. Zwycięzcy programu otrzymają nie tylko kryształową kulę, ale także nagrodę pieniężną opiewającą na odpowiednio 100 tys. złotych dla "gwiazdy" oraz 50 tys. złotych dla towarzyszącego jej tancerza/tancerki.

Emocjonalne pożegnanie Oliwii Bieniuk

Kajra pozbawiła Oliwię Bieniuk możliwości walki w finale "Tańca z Gwiazdami". Córka Anny Przybylskiej nie ukrywała swojej emocjonalnej reakcji na ogłoszony werdykt.

Oliwia Bieniuk popłakała się przed kamerami. Wtedy w jej stronę ruszył ojciec Jarosław Bieniuk. Wręczył jej bukiet kwiatów (więcej na ten temat przeczytasz >tutaj<).

Tydzień wcześniej z "Tańcem z Gwiazdami" pożegnała się Sylwia Bomba (więcej na ten temat przeczytasz >tutaj<).

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: "Taniec z gwiazdami"