Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Konflikt w rodzinie Joanny Opozdy
Monika Majko
Monika Majko 27.09.2021 11:36

Konflikt w rodzinie Joanny Opozdy

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Instagram.com/antek.krolikowski

Teść Antka Królikowskiego uległ jakiś czas temu poważnemu wypadkowi, a niedawno publicznie żalił się na brak pomocy ze strony żony i córek. Aktor postanowił zwrócić się do Dariusza Opozdy w prywatnej wiadomości, której treść ujrzała światło dzienne.

Antek Królikowski poślubił Joannę Opozdę na początku sierpnia tego roku, a teraz małżeństwo młodych aktorów oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego potomka. Żona gwiazdora ciężko znosi jednak ciążę, a dodatkowo w ostatnim czasie towarzyszy jej stres związany z konfliktem w rodzinie.

Antek Królikowski odpowiedział na zarzuty wobec swojej żony

Ojciec aktorki niedawno uległ bardzo poważnemu wypadkowi na Madagaskarze, gdzie prowadzi hotel. Dariusz Opozda twierdzi, że w misyjnym szpitalu, w którym obecnie przebywa, nie ma warunków, by udało mu się wrócić do zdrowia. Mężczyzna utrzymuje także, że został pozbawiony gotówki, a przez to nie może wrócić do kraju. O brak pomocy oskarżył publicznie swoją żonę i córki.

- W ostatnim czasie mięśnie w poranionej nodze zaczęły mi gnić i jeżeli nic się nie poprawi, to w końcu tutaj umrę - informował w rozmowie z redakcją portalu echodnia.eu Dariusz Opozda.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Mężczyzna twierdzi, że nie jest w stanie sam zapłacić za powrót do kraju. Ojciec aktorki utrzymuje również, że beneficjentem jego polisy ubezpieczeniowej jest jego żona, Małgorzata, która do tej pory miała nie przekazać mu żadnych informacji, mogących ułatwić mu powrót do kraju.

Na zarzuty wobec swojej żony i teściowej postanowił odpowiedzieć Antek Królikowski, który wysłał teściowi prywatną wiadomość za pomocą Facebooka. Dariusz Opozda udostępnił jej treść na swoim profilu. Aktor poinformował mężczyznę, że nie pozwoli nikomu krzywdzić i oczerniać swojej żony.

- Joanna żyje teraz w przewlekłym stresie, nie tylko z powodu swojego błogosławionego stanu, który znosi z trudem, ale przede wszystkim powodem cierpienia pańskiej córki Joanny [...] jest to co dzieje się i wyprawia na Madagaskarze - podkreślił Królikowski.

Antek Królikowski zapowiedział skierowanie sprawy do sądu

Antoni Królikowski w swojej wiadomości utrzymuje, że Dariusz Opozda usiłuje zastraszyć bliskich, w tym żonę aktora, m.in. poprzez nasyła na nią „bandytów w BMW”. Teść aktora nie tylko upublicznił wiadomość, ale i odniósł się do jej treści.

- Wielokrotnie prosiłem o pomoc Twoją żonę Asię i Ciebie. Ty znałeś moją sytuację, a mimo to nic nie zrobiłeś. [...] jestem właścicielem budynków, gruntów, ale pozbawiony gotówki, którą mi ukradły moje dzieci i żona, zostałem więc tu na Madagaskarze całkowicie bezradny - utrzymuje Opozda.

- Jest pan kłamcą, spotkamy się w sądzie - skomentował sucho oświadczenie Dariusza Opozdy Antek Królikowski.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Facebook

Tagi: Aktor