Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Facebook @thylaneblondeau

Thylane Blondeau uznano "najpiękniejszą dziewczynkę świata". Dziś ma 21 lat i zaskakuje wyglądem

4 Lutego 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Patrick Blondeau był piłkarzem reprezentacji Francji, jednak to nie jego sportowy dorobek skupia od dawna uwagę mediów, które odmieniają nazwisko Blondeau przez wszystkie przypadki. Dzieje się tak za sprawą jego córki. Mała Thylane została niegdyś okrzyknięta "najpiękniejszą dziewczynką świata". Czym się zajmuje i jak teraz wygląda?

Thylane Blondeau była "najpiękniejszą dziewczynką świata". Jak teraz wygląda?

Patrick Blondeau nie zrobił oszałamiającej kariery piłkarskiej, jednak wiele lat spędził na murawach angielskich lig. Wyspiarscy piłkarze wciąż o nim pamiętają, a na pierwsze strony angielskich tabloidów kolejny raz powrócił za sprawą pięknej córki.

Na temat jej urody dziennikarze w Wielkiej Brytanii rozpisywali się już wiele lat temu, gdy miała zaledwie sześć lat. Okazuje się, że ówczesne zachwyty nie były bezpodstawne, a tytuł najpiękniejszej wciąż jest zasadny.

Thylane Blondeau według Brytyjczyków jest bowiem najseksowniejszą córkę sportowca na świecie. Francuzka zachwyca urodą, nad którą rozpływają się nie tylko mężczyźni, ale także topowi projektanci najbardziej prestiżowych marek modowych.

Thylane Blondeau zdążyła już dorosnąć i zaistnieć w świecie modelingu. Wzięła udział w wielu pokazach i sesjach zdjęciowych dla marek, które "twarze" swoich kolekcji wybierają bardzo surowo i selektywnie. 21-letnia córka dwukrotnego reprezentanta Francji ma szansę, by złotymi zgłoskami wpisać się w historie współczesnej mody, tuż obok takich tuzów branży, jak Kate Moss, Adriany Limy i Kendal Jenner.

Thylane Blondeau jest gwiazdą nie tylko na pokazach, ale także na Instagramie. Może pochwalić się imponującą liczbą ponad sześciu milionów obserwujących. Oprócz publikowania spektakularnych fotosów z sesji fotograficznych, na niektórych kadrach (najczęściej z egzotycznych podróży) towarzyszy modelce partner, aktor Ben Attal.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]