Rozrywka.Goniec.pl

materiały prasowe

Tylko w sobotę Lidl obniży ceny nawet o 40 procent. Trzeba się spieszyć

4 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Lidl szykuje pokaźne obniżki, a niektóre z nich będą obowiązywały tylko 5 listopada. W ramach akcji "Tania sobota w Lidlu" popularne produkty mogą trafić do Twojego koszyka w cenach odczuwalnie niższych, nawet o kilkadziesiąt procent. Na co oprócz nich warto zwrócić uwagę podczas zakupów?

Sobota w Lidlu opłynie pod hasłem wielkich rabatów

Wszyscy ci, którzy cenią sobie sery, podczas sobotniej wizyty w niemieckim supermarkecie będą mieli powody do radości. Ser żółty w plastrach marki Pilos (30 dg) będzie można kupić już za 7,99 zł.

Twój poranek nie może obejść się bez pysznej kawy? Na tę okazję również warto wybrać się na promocyjne łowy, bowiem za drugie opakowanie kawy ziarnistej Lavazza Qualita Oro (250 g) będzie trzeba zapłacić tylko 14,99 zł.

Trio sobotniej oferty zamykają cytryny, których cenę obniżono aż o 40 procent. Dostępne luzem cytrusy można będzie nabyć za jedyne 5,69 zł za kilogram. W każdym z trzech przypadków rabat dostępny jest jedynie dla tych klientów, którzy uaktywnią odpowiedni kupon w aplikacji Lidl Plus na swoich smartfonach.

Lidl. Na które promocje warto zwrócić uwagę?

Macie już kawę, cytryny i ser w plastrach. Aby kulinarnych doznań stało się zadość, potrzebujecie także pieczywa. Swojski chleb na maślance (560 g) to wydatek na poziomie 2,99 zł za sztukę, jeśli jednak w Wasze ręce trafią aż dwa takie przysmaki, to za kolejny zapłacicie 36% taniej, czyli tylko 1,91 zł!

Mięsożercy niech nie czują się wykluczeni. Dla nich również prawdziwa gratka bowiem "na ruszt" będą mogli wrzucić żeberka w paskach, których cenę zrabatowano do poziomu 17,49 zł za kilo (27 proc. taniej, niż wcześniej).

Słodkie serki homogenizowane Danio (w różnych smakach) do 5 listopada kosztują tylko 1,59 zł za sztukę. To właśnie ich cena została objęta rekordową obniżką, ponieważ wcześniej na półkach były do wzięcia za 2,86 zł. To obniżka aż o 1,29 zł (80 proc.)

Artykuły polecane przez Goniec.pl

  • Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?

  • Na co pomaga neo-angin? Sprawdź

  • Marcin Mroczek zaapelował do fanów o pomoc. W akcji nawet Katarzyna Cichopek

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

W ich domu na ścianach pojawiły się ciemne plamy. Gdy znaleźli przyczynę, mieli ochotę uciekać
Czytaj więcej >

Lifestyle

Nietypowe kazanie podczas rekolekcji. Ksiądz zaczął beatboxować i zwracał się do wiernych "'Joł'
Czytaj więcej >

Lifestyle

13-latka kupiła koledze prezent na urodziny. Natrafiła na policję i ma kłopoty
Czytaj więcej >

Lifestyle

Porównali ceny w polskim i niemieckim Lidlu. Trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Lifestyle

Oto sposób na idealnie czyste okna. Wystarczy użyć szufelki, efekty przerosną wszelkie oczekiwania
Czytaj więcej >

Lifestyle

Panna młoda w dniu ślubu zrobiła choremu tacie niespodziankę. Niesamowita reakcja mężczyzny
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]