Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > To nie miało prawa się udać. Nietypowa prognoza pogody w "Dzień dobry TVN"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 18.09.2023 11:55

To nie miało prawa się udać. Nietypowa prognoza pogody w "Dzień dobry TVN"

Prognoza pogody w programie "Dzień dobry TVN"
kadr z programu "Dzień dobry TVN", prod. TVN, wyd. 2023r., Player

W poniedziałkowym wydaniu "Dzień dobry TVN" Dorota Wellman i Marcin Prokop przyjęli na kanapach wielu gości, jednak o uwagę widzów zawalczyła także pogodynka. Nie brakowało jej godnego podziwu zaangażowania poświęcenia. To, co zrobiła, nie miało prawa się udać. 

Nie tylko Marcin Prokop rozbawił widzów "Dzień dobry TVN"

Dorota Wellman i Marcin Prokop są jedną z najsympatyczniejszych par prowadzących "Dzień dobry TVN". Widzowie uwielbiają ich spontaniczność, która nierzadko przybiera zaskakujące oblicze. Tak było także podczas poniedziałkowego wydania "śniadaniówki" TVN.

Marcin Prokop wraz z Mateuszem Hadkim rozmawiał o hip-hopie, jednak szybko postanowili od teorii przejść do praktyki i nie tylko mówić o muzyce, ale także poczuć ją całym sobą. Właśnie dlatego na podłodzie studia w pewnym momencie prowadzący niespodziewani i, trzeba przyznać, dość niesfornie, zaczął tańczyć breakdance. 

Marcin Prokop. Fot. kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r., Player.jpg
Marcin Prokop. Fot. kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r., Player

- To był najbardziej creinge'owy moment w telewizji śniadaniowej, jaki kiedykolwiek przeżyłem. (...) Zróbcie trochę miejsce z deka, bo zaraz będę tańczył breaka - orzekł rozbawiony Marcin Prokop ku uciesze widzów. 

Nie było to jednak jedyny ciekawy moment, jaki pokazano tego poranka. W szranki o uwagę telewidzów do Marcina Prokopa dołączyła pogodynka, Magda Taranta. Nie da się ukryć, że miała równie creinge'owy (kompromitujący - przyp. red) pomysł na prognozę pogody. 

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Nietypowa prognoza pogody w "Dzień dobry TVN"

Magda Taranta jest pochodzącą z Wrocławia nową pogodynką "Dzień dobry TVN". Przedstawianie przez nią temperatur w polskich miastach nie jest jednak monotonne i przewidywalne i nie ogranicza się do karnego przystawania obok planszy z mapą Polski. 

Pogodynka prognozy w "Dzień dobry TVN" wraz ze swoją towarzyszką zapragnęła krzewić wśród narodu aktywność fizyczną, lecz ćwiczenia obie panie zaprezentowały w wyjątkowej scenerii. Magda Taranta w telewizji na żywo, pod czujnym okiem kamery, podjęła wielkie ryzyko. O czym mowa?

To nie miało prawa się udać. Pogodynka "Dzień dobry TVN" jednak to zrobiła

Nietypowa prognoza pogody w "Dzień dobry TVN" przybrała zaskakujący przebieg. Prezenterka z gościnią weszły na antenę, chwiejąc się na specjalnej desce położonej na… wodzie. SUP, czyli Stand Up Paddle, to coraz popularniejszy sposób na fitness, do którego oprócz deski potrzebne jest także jedno wiosło.

Całe szczęście pogodynce udało się zachować równowagę i nie upaść do wody, chociaż z pewnością wówczas oglądalność byłaby jeszcze wyższa. Należy to docenić, ponieważ w trakcie prezentowania pogody przez kilka sekund było naprawdę groźnie, Co sądzicie o oryginalnej prezentacji pogody w "Dzień dobry TVN"?

Prognoza pogody. Fot. kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r., Player.png
Prognoza pogody. Fot. kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r., Player
Prognoza pogody. Fot. kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r., Player2.jpg
Prognoza pogody. Fot. kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r., Player
Prognoza pogody. Fot. kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r., Player1.jpg
Prognoza pogody. Fot. kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r., Player

Źródło: "Dzień dobry TVN"