Rozrywka.Goniec.pl > Wojna Domowa

Wojna Domowa

wojna domowa elżbieta góralczyk
10.04.2022 10:03 Zagrała Anulę w "Wojnie domowej". Elżbieta Góralczyk zmarła przedwcześnie

Elżbieta Góralczyk zagrała w legendarnej "Wojnie domowej" Anulę, sąsiadkę Pawła i siostrzenicę pani Ireny. Zdawało się, że podobnie jak Janczara, czeka ją świetlana kariera. Okazało się inaczej, a aktorkę spotkał tragiczny los. Góralczyk niespodziewanie nie zajęła się aktorstwem, ale pozostała w świecie filmu. Jej zawód był jednym z najważniejszych w kontekście tworzenia kolejnych arcydzieł.

wojna domowa krzysztof janczar paweł
09.04.2022 21:14 Pamiętacie Pawła z "Wojny domowej"? Grał w zagranicznych produkcjach, co się dzieje z Krzysztofem Janczarem?

"Wojna domowa" - legendarny serial Jerzego Gruzy - oglądały miliony Polaków. Można było w nim śledzić losy nastoletnich Pawła i Anuli, którzy zakochiwali się w sobie i jednocześnie prowadzili pokoleniową wojnę ze swoimi opiekunami. Pawła grał niezapominany Krzysztof Janczar. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?Paweł był jedną z najbardziej lubianych postaci z kultowego serialu. Jego perypetie oraz "wojnę domową" z rodzicami śledziła cała Polska - Paweł uosabiał każdego nastolatka buntującego się przeciwko swoim rodzicom i tego, jak wyglądało jego życie w latach 60. XX wieku.