Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Syn Zenka Martyniuka oświadczył się ukochanej. Daniel Martyniuk szykuje się do drugiego ślubu

21 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Wszystko wskazuje na to, że syn Zenka Martyniuka już niedługo ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Daniel Martyniuk oświadczył się swojej byłej (i obecnej) dziewczynie, a Faustyna z radością pochwaliła się w sieci, że powiedziała "tak".

Daniel Martyniuk już wielokrotnie znajdował się na medialnym świeczniku z powodu swoich wybryków i licznych skandali, których był głównym bohaterem. Tym razem jednak media obiegły radosne wieści o jedynym synu "króla disco polo".

Daniel Martyniuk oświadczył się ukochanej

Syn Zenka Martyniuka ma na swoim koncie nieudane małżeństwo z Eweliną, a ich pełen emocji rozwód odbił się szerokim echem w mediach. 33-latek nie szczędził byłej żonie przykrych słów i oskarżeń, a ona nie pozostawała mu dłużna. W końcu jednak sąd orzekł oficjalny koniec ich związku, a parę łączy teraz jedynie wspólna córka.

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Daniel Martyniuk znów jest zakochany. 33-latek wrócił do swojej byłej dziewczyny, Faustyny, a teraz wszystko wskazuje na to, że ich związek wszedł na nowy etap i już niedługo zostanie sformalizowany. Pojawiły się jednak obawy o to, czy Daniel, który do tej pory miał raczej problem z utrzymaniem stałej pracy, poradzi sobie jako głowa kolejnej rodziny. Dodatkowo Zenek Martyniuk zaznaczył, że nie zamierza zapłacić za kolejne wesele swojego syna, co niemal natychmiast stanowczo skomentowała ukochana 33-latka.

Jeśli zdecydujemy powiedzieć sobie „tak”, to nie zamierzam rezygnować z ceremonii. Jestem panną. Nie będę pozbawiać się podkreślenia ważności i uroku zaślubin. Impreza weselna nie jest dla nas priorytetem. O wiele ważniejsze jest świadome przyrzeczenie i życie, które jest po nim. Ale nawet jeśli… ja pracuję, do tego zawsze mogę liczyć na wsparcie moich rodziców: czy to duchowe, czy materialne, za co jestem im ogromnie wdzięczna. Pochodzę z rodziny adwokacko-medycznej i zostały mi wpojone takie wartości, jak odpowiedzialność za siebie czy bliską osobę – wyznała Faustyna w rozmowie z "Twoim Imperium".

Po takich słowach Daniel Martyniuk nie wahał się już ani chwili dłużej i niedługo później oświadczył się Faustynie w wyjątkowo romantycznych okolicznościach. Ukochana 33-latka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z rejsu łódką, a także pokazała pierścionek zaręczynowy.

Powiedziałam tak – podpisała uradowana kobieta swoje zdjęcie.

daniel martyniuk
Instagram.com
martyniuk daniel
Instagram.com

Wszystko wskazuje na to, że Daniel Martyniuk odnalazł w końcu szczęście i stabilność. Od jakiegoś czasu 33-latek stara się unikać skandali i medialnego rozgłosu, co z pewnością przyniosło ulgę także jego rodzicom. Pozostaje życzyć przyszłej młodej parze wszystkiego dobrego.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Twoje Imperium/Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Nieznane fakty z życia Krzysztofa Ibisza. Ta informacja zaskoczy jego fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jessica Miemiec była bohaterką "Rolnik szuka żony". Po latach wygląda zupełnie inaczej
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Bruce'a Willisa świętuje jego 68. urodziny. "Zaczęłam dzień od płaczu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Koroniewska pokazała nagranie z pierwszego spotkania z Dowborem. "Spóźnił się prawie dwie godziny"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kolejna zmiana w "Twoja twarz brzmi znajomo". W jury zasiądzie znana aktorka
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dominika Gwit pochwaliła się w sieci nowym projektem. Zaskoczyła wszystkich fanów
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]