Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz ukrywają przed fanami ślub
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 26.06.2022 08:01

"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz ukrywają przed fanami ślub

"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz zdradzili swoje plany
materiały prasowe TVP

Anna Król i Zbigniew Zamróz, którzy poznali się w 3. edycji programu "Sanatorium miłości", planują przenieść swój związek na kolejny etap. Już wkrótce wezmą ślub, choć nie chcą zdradzić szczegółów tej wyjątkowej uroczystości. Na razie wyjawili za to, gdzie zamieszkają jako małżeństwo.

"Sanatorium miłości". Anna i Zbigniew planują wziąć ślub.

Zbigniew Zamróz wziął udział w 3. edycji programu TVP "Sanatorium miłości", gdzie poznał Annę Król. Choć para nie od razu przypadła sobie do gustu i kurort opuścili osobno, to finalnie zostali razem.

Na początku maja tego roku Anna i Zbigniew byli gośćmi na weselu jednego z uczestników "Sanatorium Miłości", Władysława Balickiego, który poślubił poznaną po programie fankę Marię. Tuż po hucznej imprezie Anna i Zbigniew pojechali razem do Darłowa, gdzie tymczasowo zamieszkali.

Kuracjuszowi sanatorium udało się namówić ukochaną, by na jakiś czas zamieszkała z nim nad morzem. Jest to związane z pewnym projektem, w który się wspólnie zaangażowali. Para codziennie jeździ do pobliskiego ośrodka wczasowego i tam prowadzi zajęcia dla kuracjuszy.

- Wspólnie robimy z nimi poranną gimnastykę, chodzimy z kijkami do nordic walking i zwiedzamy okolicę. Natomiast wieczorami zmieniam się w DJ-a, a Ania bryluje z wczasowiczami na parkiecie - zdradził Zbigniew.

Anna Król i Zbigniew Zamróz zaręczyli się na oczach widzów w "Pytaniu na śniadanie". Zbigniew poprosił Annę o rękę, a zszokowana kuracjuszka ze wzruszenia straciła głos. Na szczęście ukochana Zbigniewa oświadczyny przyjęła. Do tej pory do ślubu jednak nie doszło. Dlaczego?

Para twierdzi, że chce tę szczególną chwilę zachować tylko dla siebie, dlatego nie zamierzają zdradzać, kiedy powiedzą sobie "tak". Zdradzili jednak, że po ślubie wrócą do Rytra. Zbigniew Zamróz ma już nawet pomysł na biznes, jaki tam poprowadzi. Jaki? Tego nie zdradził.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl